Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 24 Nisan 2018

23 Nisan Kutlama Mesajları Ulusal Eğemenlik Çocuk Bayramı Sözleri, sitemizde hazırladığımız, düzenlediğimiz en güzel 23 nisan kutlama mesajlarını bulabilirsiniz

23 Nisan Kutlama Mesajları Ulusal Eğemenlik Çocuk Bayramı Sözleri

23 Nisan Kutlama Mesajları

Sayfa İçeriği: 23 Nisan Kutlama Mesajları 2018, 23 Nisan Kutlama Mesajları Yeni, 23 Nisan Kutlama Mesajları Sohbet, Chat Odaları 23 Nisan Kutlama Mesajları, 23 Nisan Kutlama Mesajları Mobil Sohbet Odaları, 23 Nisan Kutlama Mesajları Facebook

Chat odaları sayfamız’da hazırladığımız 23 nisan kutlama mesajlarını bulabilirsiniz. Sizin için en güzel 23 nisan kutlama mesajlarını sohbet odalarımızda yer almakta. Sizde hoşunuza giden ulusal egemenlik vede çocuk bayramı sözlerini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Yazımızın devamında bulabileceğiniz güzel 23 nisan kutlama mesajlarına ulaşabilirsiniz. Sizinde aklınızda eğerki 23 nisan kutlama mesajları ile ilgili mesajlar varsa bize yazabilirsiniz. Sosyal ağlarınız’da 23 nisan kutlama mesajlarını paylaşarak arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz.

En Güzel 23 Nisan Kutlama Mesajları Mobil Sohbet Odaları

+ Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlikve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun

+ Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ Ulusal egemenlik, ulusun namusu, onuru ve şerefidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ Egemenlik kayıtsız şartsız ulusundur. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ Çocuklar sizler, Türkiye’ yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ 23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ Çocukların hükmettiği bir dünya ancak oyuncak dünyası olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ 23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür. Türk milletine kutlu olsun. Ulusal Egemenlik Bayramınız Kutlu Olsun…

+ Çocuk yurdun temelidir. Bu ülkenin geleceği çocuklarımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ Geleceğimizi temsil eden çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını şekillendireceklerdir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan İle İlgili Sözleri Chat

+ Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir. Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir. Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ Çocuk, dünyanın en büyük saadetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ 23 Nisan vesilesiyle hepinizi sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum. Yarının büyükleri çocuklarımızın sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ Sanki her tarafta var bir düğün. Çünkü en şerefli en mutlu gün. Bugün yirmi üç nisan, hep neşeyle doluyor insan. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

+ Hepinizi çok sevdiğimizi ve güvendiğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Başarılarınız ve mutluluğunuzun daim olması, en büyük dileğimizdir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun

+ Bugün ülkenin her köşesinde, Türkiye büyük millet Meclisi’nin açılışının 94. Yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı Gururla Kutluyoruz.

23 Nisan Kutlama Mesajları sayfamızda, derlediğimiz birbirinden güzel 23 nisan kutlama mesajlarını bulabilirsiniz. Sizinde aklınızda eğerki 23 nisan kutlama mesajları ile ilgili mesajlar varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. 23 Nisan Kutlama Mesajları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en son güncel güzel sözlerden haberdar olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Mustafa Kemal Atatürk Sözleri


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri