Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 19 Mart 2018

Af Dileme Sözleri Sevdiğiniz İnsanlardan Af Dilemek İsteyenler…. Bazen af dilemek isteyenlerin dili tutulur size göre af dileme sözlerini sayfamızda derledik.

Af Dileme Sözleri Sevdiğiniz İnsanlardan Af Dilemek İsteyenler….

Af Dileme Sözleri

Sayfa İçeriği: Af Dileme Sözleri 2018, Af Dileme Sözleri Kısa, Af Dileme Sözleri Yeni, Af Dileme Sözleri Facebook, Af Dileme Sözleri Whatsapp, Af Dileme Whatsapp Durum Sözleri, En İyi Af Dileme Sözleri, En Yeni Af Dileme Sözleri, Af Dileme Mesajları, Af Dileme Sözleri Sohbet, Af Dileme Sözleri Chat, Af Dileme Sözleri Sohbet Odaları, Af Dileme Sözleri Chat Odaları, Af Dileme Sözleri Mobil Sohbet, Af Dileme Sözleri Mobil Sohbet Odaları

Bazen af dilemek insanı yüceltir vede sağlamlaştırır, siz değerli dostlarımız için sayfamızda hazırlayıp derlediğimiz af dileme sözlerini bulabilir, arkadaşlarınızlada paylaşarak haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz. En güzel af dileme sözleri sayfamızda yer almakta, hoşunuza gidenleri paylaşabilirsiniz.

Af Dileme Mesajları Sohbet Odaları

+ Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim.

+ Ben seni istemeden yürekten kırmış olabilirim. Sonra da bütün suçu sana yüklemiş olabilirim. Sen bana birden kızıp çok ağır konuşmuş olabilirsin. Ardımdan çekip gidip aramamış sormamış olabilirsin. Bak hayat geçiyor, aşk gurur dinlemiyor affet beni gözümün nuru…

+ Bir rüyaydın benim için uyandığımda yoktun yanımda. Seni kaybettiğimi biliyorum. Ayrılmamızın üzerinden 22 ay geçmesine rağmen sana hala aynı aşkla bağlıyım. Ve seni asla unutmayacağım. Lütfen affet beni.

+ Bana sürekli öyle hemen parlama, kızma derdin. Ama bu kadar da kolay alınma. Durma uzakta öle yaklaş ve sarıl bana. Bana sarıldığında hiçbir şey düşünme. Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma.

+ Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yok senden başka beni affet ne olur bir tanem…

+ Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

+ Şey nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

En Yeni Af Dileme Sözleri Chat Odaları

+ Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

+ Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

+ Seni incitmemin tek sebebi, seni her şeyden çok sevmem. Seni sevmesem böyle bir hata yapmazdım. Sevgimize affet beni hayatım.

+ Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki? Onun için? Özür dilerim canım!

+ Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet.

+ Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem… Sensiz olamam.

+ Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

+ Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

+ Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı?

+ Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

+ Hatalar yapılmasa affetmenin güzelliği olmazdı hayatta… Çok üzgünüm… Lütfen beni affet…

+ Zor değil zor değil seviyorum seni derken bana özür dilemek. Seni seviyorum özür diliyorum.

+ Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum: seni seviyorum…

+ Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Beni affet sevgilim…

+ Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer seninle birlikte olduğum andır. Özür dilerim aşkım.

+ Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir aftır…

+ Bak hayat geçiyor, aşk gurur dinlemiyor. Ya sen gel ya da ben geleyim. Hiç bitmedi sana sevdam benim. Birbirimizi artık affedelim…

Af Dileme Sözleri sayfamızda en güzel af dileme sözleri yer almakta. Siz dostlarımız için derlediğimiz birbirinden güzel af dileme sözlerini hazırldık ve derledik. Sizinde aklınızda af dileme sölzeri ile ilgili mesajlar varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Af Dileme Sözleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Unutamamak İle İlgili Sözler


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri