Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 20 Mayıs 2018

Anneye Doğum Günü Mesajları Sohbet Odaları, sayfamızda birbirinden güzel anneye doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Mesajları Sohbet Odaları

Anneye Doğum Günü Mesajları Sohbet Odaları

Sayfa İçeriği: Anneye Doğum Günü Mesajları Sohbet Odaları 2018, Anneye Doğum Günü Mesajları Sohbet Odaları, Anneye Doğum Günü Mesajları Sohbet, Anneye Doğum Günü Mesajları Mobil Sohbet Odaları, Anneye Doğum Günü Mesajları Chat

Sohbet odaları sitemizde düzenlemiş olduğumuz en iyi anneye doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde en güzel doğum günü için annenize mesajlar göndermek istiyorsanız yazımızın devamında anneye doğum günü mesajlarına ulaşabilirsiniz. En anlamlı vede duygulu anneye doğum günü mesajlarını sayfamız aracılığı ile okuyabilirsiniz. Hoşunuza giden anneye doğum günü mesajlarını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

En Anlamlı Anneye Doğum Günü Mesajları Chat

+ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye canım annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “Harika Bir Yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yıllara canım Annem.

+ Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem.

+ Anneciğim, en güzel anları seninle yaşamış biri olarak kendimi şanslı görüyorum. Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Doğum günün kutlu olsun, benim canım.

+ Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, bu güzel resim ailemiz için, doğum günün kutlu olsun anneciğim. Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik canım annem!

+ Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem.

Anneye Anlamlı Doğum Günü Mesajları Mobil Sohbet

+ Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!

+ Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Canımın içi güzel annem doğum günün kutlu olsun.

+ Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

+ Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

+ Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.

+ Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

+ Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

+ Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

+ Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

+ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.

+ Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem.

+ Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

+ Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

+ Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

+ Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

+ Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

+ Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

+ Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara…

+ Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Anneye Duygusal Doğum Günü Mesajları Sohbet

+ Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

+ Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

+ Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

+ Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

+ Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun.

+ Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

+ Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

+ Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

+ Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

+ Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

+ Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

Anneye Doğum Günü Mesajları Sohbet Odaları sayfamızda derlediğimiz en güzel anneye doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde beğendiğiniz anneye doğum günü mesajlarını sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz. Anneye doğum günü mesajları sohbet odaları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel anneye doğum günü mesajlarından haberdar olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Vicdansızlara Sözler Sohbet Odaları


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri