Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 28 Mart 2018

Arabesk Aşk Sözleri Arabesk Dolu Sözlerin Ritmi…. Siz değerli dostlarımız için hazırladığımız en güzel arabesk aşk sözlerini sayfamızdan bulabilirsiniz.

Arabesk Aşk Sözleri Arabesk Dolu Sözlerin Ritmi….

Arabesk Aşk Sözleri

Sayfa İçeriği: Arabesk Aşk Sözleri 2018, Arabesk Aşk Sözleri Sohbet Odaları, Arabesk Aşk Sözleri Yeni, Arabesk Aşk Sözleri Chat Odaları, Harbi Arabesk Aşk Sözleri, Arabesk Aşk Sözleri Mobil Sohbet, Arabesk Aşk Sözleri Anlamlı, Arabesk Aşk Sözleri Mobil Sohbet Odaları, Arabesk Aşk Sözleri Facebook, Arabesk Aşk Sözleri Sohbet, Ünlü Arabesk Sözler, Arabesk Aşk Sözleri Chat

En güzel arabesk aşk sözlerini siz değerli dostlarımız için derleyip, topladık. Hoşunuza gidebilecek çok güzel arabesk aşk sözleri sayfamızda yer almaktadır. Sizde arabesk aşk sözlerini arkadaşlarınızla paylaşarak onları haberdar edebilirsiniz. Birbirinden anlamlı arabesk aşk sözlerini yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz.

Özlü Arabesk Sözler Mobil Sohbet Odaları

+ Meydan mı verirdim bu ayrılığa, bilseydim bu kadar zor olduğunu. Bilseydim dünyanın böyle karanlık, bilseydim bu kadar dar olduğunu. Dilimden sıçrayan bir kıvılcımın bilseydim biranda kor olduğunu. Bilseydim su anki gönül acımın, senin yokluğunda var olduğunu.

+ Beklerim yollarını gelecek gelecek sevgilim yok. Açmışım kollarımı saracak sevgilim yok. Bir gün olsun yüzüme gülecek sevgilim yok. Ömür boyu çekerim yar uğruna cefayı. Bu çektiğim cefayı bilecek sevgilim yok.

+ Döküyorsun yaprak gibi, çiğniyorsun toprak gibi, kaçıyorsun korkak gibi, benim de bir canım yok mu? Doğru desem yalan dersin, sevap dersem günah dersin, benden daha ne istersin? Benim de bir canım yok mu?

+ Kim bilecek daha neler neler bekliyor ikimizi, belki de çok mutlu olacaktık tutsaydık dilimizi, bu inat bu kapris bu kavgalar yıprattı sevgimizi, en acı sözler bile söylerken tutmadık dilimizi.

+ Sen aşkımla bende doğan benden daha büyük bir çilesin. Arıyorum sen bul beni ben neredeyim şimdi sen neredesin? Bahtının gölgesine sığınıp ta kalmışım, bir dilenci misali el açıp yalvarmışım.

+ Bağrımda bir ateş var ne bileceksin. Ölsem de ne duyacak ne göreceksin. Hep seninle yaşadı öldü deseler, aşkından öldüğümü bilmeyeceksin. Belki biraz üzülüp kim diyeceksin.

+ Aşkını kalbimden yoktur silecek. Kader yüzümüze canım, bir gün gülecek. Seni sevdiğimi, eller bilecek, ellerin sözüne uyan, korkak değilim, seni sevdiğime canım pişman değilim.

+ Sen yıktın sevgilim sen virane ettin, gittin de ne oldu eyvah yazık ettin, ben bir tecrübeyi aşkta kazanırken, sen bir sevgili bir gönlü kaybettin, sevenini kaybettin.

Ünlü Arabesk Aşk Sözleri Chat Odaları

+ Ayrılığın böylesi görülmüş bir şey değil, bu aşkın ıstırabı çekilecek dert değil, bir toz gibi savrulduk hepimiz bir kenara, hasret dolu gözlerim şimdi döndü pınara.

+ Dilerim her arzun gerçek olsun, hayat bu, şansın hep açık olsun, hatıralar, hasret benim, ömrüm senin senin olsun. Dertler benim, çile benim hayat senin senin olsun.

+ Beklemek çok hüzünlü sessiz bir şarkı gibi… Çek derdi ıstırabı aşkıma hep yıllardan. Sen hep o sevgilisin sen hep o beklenensin. Sen benim dertlerimin en güzelisin.

+ Gönlümde sefalet aşkla başladı. İsyan etti bana bütün duygularım. Her yudum bir zehir her nefes bir alev. Her ahımda kaldı arzularım, ah edişte kaldı arzularım.

+ Bana ihanet eden aşkımı gömeceğim. Mezarının başında vefasız diyeceğim. Kaz mezarcı derin kaz aşkımı gömeceğim. Yıllar var ki harap eden beni bırakıp giden.

+ Nerden gördüm seni görmez olaydım. Aşka hürmetin yokmuş, sevmez olaydım. Beni de Allah yarattı ben de bir kulum merhamete gel artık yeter bu zulüm.

+ Batsın bu dünya, bitsin bu rüya aşksız geçen ömrüme, yazıklar olsun dolmamış çileler, yaşanmamış dertler hasret çeken gönül, benim mi olsun.

+ Unuttun mu ıstırapla geçen yılları. Lanetlenen bu kaderi ikimiz yazdık. Mutluluğa giden yolun kapılarını. Öfke ile inat ile bizler kapattık.

+ Farz et ki bir rüya gördük ikimiz, gerçekte bu hissi taşımadık biz, böyle bir masalı yaşamadık biz, bir varmış bir yokmuş sayalım gitsin.

+ Aşkın zirvesine varmak istersen, bedensiz sevgiyi kavraman lazım. O eşsiz duyguyla yanmak istersen bir kıvılcım yeter, inanman lazım.

+ Ateşi su bildim göz göre göre, aklım zavallıydı duyguma göre, bahtına şükretti “Mecnun” bin kere, ağlarsın düştüğüm çölleri bilsen…

+ Açmak için zahmet etme zarf açık, hala bana sevgin varsa birazcık, mektubumu alır almaz yola çık, gözyaşlarım bir acayip azdılar.

+ Yüzünde şüpheli bir anlam vardı. Bana ne dediysen sanki yalandı. İçimi tarifsiz bir korku sardı. Aşkımı düşündüm aklım takıldı.

+ Demişsin ya onun gibileri cebimden çıkarırım diye. Dinle. Ben senin gibilerini tespihe dizerim, tövbe tövbe diye çekerim.

+ Kara sevda yazılmıyor kâğıda, günler asır gibi gelir Nihat’a ölüm bu hayattan iyi olsa da elde değil ölemeyiz sevdiğim.

+ Biz yıldız kaydıktan sonra dilek tutmak yerine, namazları kıldıktan sonra dua etmeyi tercih ediyoruz.

+ Dile kolay yedi sene, son diyorsun öl desene, yedi veren gül busene, doydum desem yalan olur.

Anlamlı Arabesk Aşk Sözleri Sohbet Odaları

+ Benim aşkta tek dileğim, benim cefada örneğim, ağlatmayı hüner bilen benim vefasız sevgilim.

+ Seni nasıl sevdiğimi kalbin nerden bilebilir? Sen hiç aşık olmadın ki sana yalan gelebilir!

+ Kınamayın beni, çok görmeyin bana, sevdalandım tam yürekten, yana yana, kana kan.

+ Bu hayat denizinde benim gemim battı gitti. Benim şansım yattı gitti.

+ Her gece rüyamda işin ne senin? Ben böyle yaşamak zorunda mıyım?

+ Değerin kıymetin biliniyor sanma! Düşeni götürür kullar affetmez!

+ Ellerin talihi durmadan gülmüş. Bizimse gülümüz açmadan solmuş.

+ Gözlerim yaş dolu bahtımsa kara; Sensizlik içimde dermansız yara.

+ Özlerim ben seni seninle bile; vuslat mı hasret mi? Adını sen koy!

+ Gözlerindeki ayet derinliğini, hayrına tefsir etsen ya!

+ Anlayan yok sözlerimden, uyku firar gözlerimden.

+ Ben çoktan ölmüşüm yaşıyorum sanma! Dokunsan düşecek hale gelmişim.

+ Yanlışların hesabı, duaların sevabı, soruların cevabı var. Benim hiçbir şeyim yok!

+ Hali vakti yerinde bir yalnızlık benimkisi, keder elden, yas gözden geçinip gidiyoruz.

+ Ben maziyi unuttum hatırlatma bir daha; aşkı gömdüm içime sende sakla toprağa!

Arabesk Aşk Sözleri sayfamızda derleyip, hazırladığımız birbirinden güzel arabesk aşk sözlerini bulabilirsiniz. Aklınızda güzel arabesk aşk sözleri varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Arabesk Aşk Sözleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Romantik Sözler


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri