Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 20 Şubat 2018

Bartın Sohbet Odaları Zirvenin Tercümanı Olan Tek Mekan Dürüstlük çercevesi içerisinde,dostluk kurabileceğiniz sohbet odalarımızda en güzel mobil sohbet odaları

Bartın Sohbet Odaları Zirvenin Tercümanı Olan Tek Mekan…

Bartın Chat Odaları olarak siz değerli dostlarımıza zirvenin farkındalığını sunmaktayız. Tercüman olan gönüllere su serpen sohbet odalarımız, arkadaşlık olarak kurulmuştur. Her gün güncellenen chat odaları, günden güne büyüyerek mobil sohbet odaları olarak mobil girişide sunmaktadır. Bartın mobil sohbet odaları, sayesinde insanlara en güzel sohbet imkanı yaratan sevdayagmuru, sohbet siteleri arasında öncülük etmektedir. Seviyeli muhabbet kurabilmeniz için kurallar çercevesinde insanlara güzel hizmet sunmak için geliştirmeler yapmaktadır.

Bartın Mobil Sohbet Odaları

Bartın Mobil Sohbet uygulaması sayesinde insanlara zahmetsizce bulundukları yerden sohbet imkanı sunan sevdayagmuru, oyun odaları sayesinde sıkılmadan sohbet ederek arkadaş bulabilmeniz için geliştirmelere vede güncellemelere devam etmektedir. Bartın ili hakkında sohbet odalarımız sayesinde bilgi bulabilir, takipte kalabilirsiniz. Arkadaşlık adına kurulmuş olan mobil sohbet odalarımız, siz değerli dostlarımıza en iyi sohbet yapmaları için oluşturulmuştur.

Bartın İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Yazları sıcak, kışları serin geçen ılıman deniz iklimi (Karadeniz iklimi) hüküm sürmektedir. Denize yakınlığı sıcaklık farklarının azalmasına, nemin artmasına neden olmaktadır. Yaz aylarında sıcaklık nispeten yükselir. Kozcağız’da en sıcak ay; ortalama 27 C° sıcaklık ile Temmuz, en soğuk ay; ortalama 3 C° sıcaklık ile Aralık ayıdır.

Bartın Mobil Sohbet

Bartın Tarihçesi:

Bartın, Karadeniz Bölgesi’nin batı bölümünde yer almaktadır. Bartın ve çevresine ilk yerleşenler hakkında kesin bilgiler bulunmamakla beraber, yörenin ilk yerleşenlerinin yöreye M.Ö. 14. yüzyılda gelen Gaşkalar olduğu düşünülmektedir. Hitit İmparatorluğu’nun önemli bir güç haline gelmeye başlamasıyla beraber bölgedeki Gaşka hâkimiyeti sona ermiştir. Hitit İmparatorluğu’nun yıkılmasından sonra Lydialılar, Persler, Makedonyalılar, Bithynia Krallığı ve Romalılar yöreye hâkim olmuşlardır. Roma döneminde, Bartın’ın askeri ve ekonomik nedenlerden dolayı önem kazandığı bilinmektedir. Roma İmparatorluğu M.S. 395’te ikiye ayrıldığında yörenin Doğu Roma toprakları içerisinde kaldığı görülür. Bu dönemden sonra yörede Bizans etkinliğinin sürdüğü, 13. yüzyılda Türklerin Anadolu’ya gelmesinden sonra Bartın ve çevresinin Candaroğulları Beyliği’nin hâkimiyetine girdiği bilinmektedir. 1395’te Yıldırım Bayezid, Bartın’ı Candaroğulları Beyliği’nden almakla beraber Amasra’da bulunan Ceneviz kolonisi tesirini sürdürmüş, Amasra 1460 yılında Fatih Sultan Mehmet döneminde Osmanlı hâkimiyetine geçmiştir. Bartın, 1924’te Zonguldak’ın ilçesi, 1991’de ise il olmuştur.

Bartın Sohbet Odaları, sayfamızda bartın ili hakkında bilgi bulabilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımız için bartın hakkında bilgileri derleyip, topladık. Bartın Sohbet Odaları yazımız ile ilgili sorularınızı bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bartın Sohbet Odaları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Şırnak Sohbet Odaları Gönülden Gelen Seslerin Dostluğu


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri