Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 28 Temmuz 2018

Duygusal Sözler Sohbet Odaları, sayfamız derlediğimiz en güzel duygusal sözleri bulabilir vede beğendikleriniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Duygusal Sözler Sohbet Odaları

Duygusal Sözler Sohbet Odaları

Sayfa İçeriği: Duygusal Sözler Sohbet Odaları, Duygusal Sözler, Duygusal Sözler Mobil Sohbet Odaları, Duygusal Sözler Sohbet, Duygusal Sözler Chat, Duygusal Sözler Chat Odaları, Duygusal Sözler Mobil Sohbet

Sohbet odaları sitemiz de düzenleyip, hazırladığımız en güzel duygusal sözlere ulaşabilirsiniz. Sizde hoşunuza giden duygusal sözleri arkadaşlarınıza göndererek onları da haberdar edebilirsiniz. Birbirinden güzel duygusal sözleri sosyal ağlarınız da paylaşarak yeni duygusal sözlerden haberdar olabilir vede yazımızın devamına giderek birbirinden özenle seçilmiş duygusal sözlere ulaşabilirsiniz. Sohbet ederek güzel duygusal sözleri de arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Duygusal Sözler Mobil Sohbet Odaları

+ Bazen unutmakmış sevmek. Dönüp arkana bakmamak ve sevdiğin insanı bile bile başkasına uğurlamakmış. Ne kadar canın yansa da bir o kadar bağlanmakmış. Senin olmayan bir şeyi delicesine özlemekmiş.

+ Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

+ Gel bir bestem de sen ol sevda şiirim aşk erim ben seni güftesiz de söylerim çünkü ben güftelenmemiş aşkların talibiyim gel bir martı da sen ol omzumda.

+ Yanında benden yakın baksa biri de olsa her şeyi inkâr etmiş inandırmış olsan da ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

+ Her hakiki aşk umulmadık dönüşümlere yol açar. Aşk bir milat demektir. Şayet aşktan önce ve aşktan sonra aynı insan olarak kalmışsak yeterince sevmemişiz.

+ Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

+ Gülmek için mutlu olmayı bekleme belki de mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlama gel ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

+ Ağlayan kalbime yoktur derman sensiz kaldım dinlemiyor gönül ferman adını aldığımda ağzıma sözlerim ağlar o anda seviyorum seni bunu unutma!

+ Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgârsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım.

+ Hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var bin bir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

+ Kalbi yorgun olanın dili keskin olurmuş ya kalbi yorgunun yanında olmayacaksın ya da yanında olduğunun kalbini yormayacaksın.

+ Denizde kalem kumdan kâğıtlar yaptım her yere seni seviyorum yazdım ama sen aptaldın inandın ben seni sevmedim sana taptım.

Duygusal Sözler Chat

+ Ey tabip! Aşk derdiyle başım hoş benim yaramdan el çek sen. Bana derman hazırlama ki senin merhemlerin benim ölümüm sayılır.

+ Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

+ Hayat dair anılarımı bıraktım geride seninle başlıyorum yeniden dönüyorum kendi dünyama hayat artık sensin benim için.

+ Ne zaman sağır ressam kristal bir zemin üzerine düşen yağmur damlasının sesini çizerse seni o zaman unutacağım.

+ Beni candan usandırdı cefâdan yâr usanmaz mı? Felekler yandı âhımdan murâdım şemi yanmaz mı?

+ Susmak kabullenmek değil cevaptır. Eğer insan kısa cümleler kuruyorsa uzun yorgunlukları vardır.

+ Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

+ Fani aşk yoktur aşkların hepsi baki olanadır. Tek fark şudur ki kimi sanatı görür kimi sanatçıyı.

+ Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın.

+ Sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek…

+ Hayatta iki kör tanıyorum 1.si senden başkasını görmeyen ben 2.si beni göremeyen sen…

+ Allahım canımı bir sonbahar günü al ki o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın…

+ Allaha emanet ol dedi ve gitti. Güldüm. Zaten ondan başka kimim var ki? Dedim.

+ Özledim diyorsun mektubunda. Sadece kuru bir özledim mi yazdı yanık yüreğin.

+ Gelse affetmem diyorsun ama adını duyunca gözlerin doluyor be oğlum.

+ Saçının bir teline dünyalar feda olsun kalbin hep benimle dolu olsun.

+ Saç diplerimden tırnak uçlarıma kadar kırgınım sana.

+ AŞK acısı taşımayan yürek ya deliye aittir ya ölüye.

Duygusal Sözler Sohbet Odaları, sayfamız da derlediğimiz duygusal sözlere ulaşabilir vede sohbet odalarımız üzerinde paylaşabilirsiniz. Sizde hoşunuza gidenleri chat odaları üzerinden arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Şehir Sözleri Sohbet Odaları


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri