Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 26 Aralık 2017

Elazığ Sohbet Odaları Değişime Hazırsanız Arkadaş Edinmeye, Değişim zamanlı sohbet ortamı sunan elazığ mobil sohbet odaları en mükemmel chat odaları mekanı.

Elazığ Sohbet Odaları Değişime Hazırsanız Arkadaş Edinmeye…

Elazığ mobil sohbet odaları, canı sıkılanların ortamı olarak arkadaşlık adına kurulmuş olup sohbet manalı, sohbet odaları sunmakta. Mobil sohbet odaları, verimli vede eğlenceli sohbet ile chat yapmanız için hazırlanmıştır. Her türlü imkanlarla ayakta durabilen chat odaları, sizin için bir çok değişiklik yaparak gelişimlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Mobil sohbet odalarak öncülük eden sohbet sitemiz siz değerli kullanıcılarına seviyeli sohbet imkanı yaratmaktadır.

Elazığ Mobil Sohbet Odaları

Elazığ Chat Odaları, mobil sohbet odaları aracılığı ile kullanıcılarına eğlenceli olarak oyun odaları sunmakta vede vakit geçirmeniz için ortam yaratmaktadır. Elazığ insanları ile sıcak sohbet yapmanız için kurulan chat sitemiz, her kesimden insana hitap etmektedir.

Elazığ İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Kara iklimi hüküm sürer. Karasal iklimin yanı sıra yer yer akdeniz iklimi özelliği taşımaktadır. Bu iklim değişikliği KebanBarajı kurulduktan sonra meydana gelmiştir. Elazığ iklimi, Akdeniz ve karasal iklim arasında bir geçiş özelliği de gösterir. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve sert geçer. Isı -15°C ile +42°C arasında seyreder. Senelik yağış ortalaması 433 mm’dir. En fazla yağış ilkbahara âittir.

Elazığ Mobil Sohbet

Elazığ Tarihçesi:

Yeni bir yerleşim merkezi olan Elazığ’ın tarihi, tarihçiler tarafından, devamı olduğu Harput şehir tarihi ile birlikte inceleniyor. Gerçekten; bugünkü şehir merkezinden sadece 5 km uzaklıkta bulunan Harput, yazılı kaynaklara göre M.Ö. 2000 yılına dayanan 4000 yıllık tarihiyle, Elazığ’ın ilk yerleşim bölgesi. Tarihi kaynaklarda, Harput’a ilk yerleşenlerin “Hurriler” olduğu belirtiliyor. Asya çıkışlı oldukları tezi çoğunlukla kabul gören Hurriler’in yine bölgede yerleşmiş olan Hititler ve Asurlar’la ilişki içinde olduğu biliniyor. Hititler’in başkenti Boğazköy’de bulunan yazılı kaynaklarda Harput’tan “İşuva” olarak sözedilmesi bu bilgiyi doğrular nitelikte. MÖ. 9. yüzylda, Doğu Anadolu’da devlet kuran Urartular’ın Elazığ tarihindeki yeri ise Harput Kalesi’nin taşıdığı Urartu Dönemi izlerinden gözlemlenebiliyor.Harput’un Asya / Anadolu / Trakya / Mısır bağlantılı ticaret yollarının tam üzerinde yeralması, her dönemde önemli bir yerleşim merkezi olmasına ve çeşitli uygarlıkların fetihlerine uğramasına neden oluyor 1085’de Çubuk bey tarafından fethedilen yörede, önce Artukoğulları’nın daha sonra 1234’de Anadolu Selçukları’nın, 1243’de İlhanlılar’ın, 1363’de Dulkadiroğulları’nın, 1465’de Akkoyunlular’ın hüküm sürdüklerini görüyoruz.

Elazığ Sohbet Odaları, Elazığ insanlarının sıcak sohbet anlayışı ile birleştirilen sohbet odaları, her şehirden insanları bir arada toplamak için mobil sohbet odaları olarak sevdayagmuru çatısı altında chat etmelerine olanak sağlamaktayız. Sizinde eğerki elazığ sohbet odaları hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Elazığ mobil sohbet odaları yazımızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Edirne Sohbet Odaları En Güzel Arkadaşlık Ortamı Kardeşliği


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri