Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 8 Mart 2018

En Güzel Dünya Kadınlar Günü Mesajları Kadınlarımıza Anlamlı Sözler, özenle hazırlanmış en güzel dünya kadınlar günü mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

En Güzel Dünya Kadınlar Günü Mesajları Kadınlarımıza Anlamlı Sözler

En Güzel Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: En Güzel Dünya Kadınlar Günü Mesajları 2018, Dünya Kadınlar Günü Mesajları Facebook, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları, En Güzel Dünya Kadınlar Günü Mesajları Atatürk, Dünya Kadınlar Günü Mesajları Sohbet, Dünya Kadınlar Günü Mesajları Sohbet Odaları, Dünya Kadınlar Günü Mesajları Chat, Dünya Kadınlar Günü Mesajları Chat Odaları, Dünya Kadınlar Günü Mesajları Mobil Sohbet, Dünya Kadınlar Günü Mesajları Mobil Sohbet Odaları

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlamış olduğumuz en güzel dünya kadınlar günü mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlerde kadınlarımızı onurlandırmak için anlamlı kadınlar günü mesajlarına yazımızın devamından ulaşabilir, kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutlayabilirsiniz.

DUYGUSAL DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI

+ Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

+ 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

+ Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

+ Kadınlar mimozalar gibidir. Narin görünürler ama güçlüdürler. Güçlü görünürler ama aynı zamanda narindirler. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

+ Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun. Seni çok seviyorum.

+ Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

+ Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

+ Rüyalarımın kadınına: Hayatımda olduğun için teşekkürler. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun bir tanem.

+ Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

+ Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

+ Ne yaparsak yapalım haklarını ödeyemeyiz. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

+ Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun.

+ Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canim. Kadınlar günün kutlu olsun.

+ Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

+ Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun.

+ Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Özlü Dünya Kadınlar Günü Mesajları

+ Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

+ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır.

+ Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

+ Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O’da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!

+ Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

En Güzel Dünya Kadınlar Günü Mesajları sayfamızda özel olarak derlediğimiz 8 mart dünya kadınlar günü mesajları bulunmaktadır. Kadınlar Günü ile ilgili sizinde aklınızda güzel mesajlar yada sözler varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. En Güzel Dünya Kadınlar Günü Mesajları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Etkileyici Twitter Sözleri


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri