Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 28 Aralık 2017

Erzurum Sohbet Odaları Sade Görünümlü Arkadaş Ortamı…Dost kervanı olan sohbet odaları,sevdayagmuru erzurum mobil sohbet odalarında atıyor.Keyifli chat imkanı.

Erzurum Sohbet Odaları Sade Görünümlü Arkadaş Ortamı…

Erzurum Chat Odaları, kaliteli sohbet odaları edebilmeniz için hazırlanmış olup bir çok sohbet siteleri ile birlikte zirvede yerini ayırtmıştır. Chat, yapmanıza olanak sağlayan sevdayagmuru platformumuzda en güzel mobil sohbet odaları siz değerli dostlarımıza en güzel sohbet sunar. Seviyeli arkadaşlık kurabilmeniz için hazırlanmış olan erzurum mobil sohbet odaları, sade görünümü ile dünyaya açılan tek chat odalarıdır.

Erzurum Mobil Sohbet Odaları

Erzurum Mobil Sohbet arkadaşlık kurmanıza yardımcı olmak adına kurulmuş olup, sevdayagmuru çatısı altında chat edebilmeniz için size imkan yaratmış olup, sohbet odaları tarzında en iyi oyun kanallarını siz değerli dostlarına sunmaktadır. Günden güne büyüyen sohbet odaları, mobil cihazdanda bağlantı kurulup tek parmakla sohbet etmeniz artık çok kolay. Mobil Sohbet Odaları, aramalarındada yerini ayırtan sohbet sitemiz sizler için en kaliteli sohbet imkanı yaratmak için günden güne çalışmaktadır.

Erzurum İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Erzurum ili Türkiye’nin en yüksek ve en soğuk illerinden biridir. Sert kara iklimi hüküm sürer. Kışlar çok soğuk ve karlı, yazlar çok sıcak ve kurak geçer. Senenin 150 günü karla örtülüdür. Yağış miktarı 460 mm’dir. Eriyen karlar akarsuları besler. Erzurum ilkbaharda yemyeşil, kışın beyaz, yaz ve sonbaharda sapsarı (bozkır) görünümündedir. Orman ve fundalıklar yüzölçümün % 9’udur. 1900-2000 m yükseklikte sarıçam ve meşe ağaçlarından ibârettir. Çayır ve mer’aları arâzinin % 68’ini kaplarken, ekili ve dikili arâzi % 18’dir. Ormanlar kuzeydeki dağların güneye bakan yamaçlarındadır.

Erzurum Mobil Sohbet

Erzurum Tarihçesi:

Doğu Anadolu’nun en büyük kenti olan Erzurum’un MÖ 4900 yıllarında kurulduğu tahmin edilmektedir. Erzurum’u da içine alan bölge tarih boyunca Urartular, Kimmerler, İskitler, Medler, Persler, Parftlar, Romalılar, Sasaniler, Araplar, Selçuklular, Bizanslılar, Sasaniler, Moğollar, İlhanlılar ve Sfaviler gibi çok çeşitli kavim ve milletler tarafından idare edilmiştir.1514 yılında şehir ve çevresini fetheden Osmanlılar, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu 1923 yılına kadar bu topraklarda hüküm sürmüşlerdir.

Erzurum Sohbet Odaları, erzurum insanları ile arkadaş olabilmeniz için kurulmuş olan sohbet odaları, seviyeli bir şekilde sohbet yaratmanıza yardımcı olur. Erzurum hakkında bilgi edinmeniz için ise yazımızda okuyabilirsiniz. Dilerseniz Erzurum mobil sohbet odalarına bağlantı kurabilir chat yapabilirsiniz. Sizde eğerki erzurum chat odaları hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Erzurum mobil sohbet yazımızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlerede destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Erzincan Sohbet Odaları En Keyifli Anlarınızın Yaşantısı


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri