Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 29 Mayıs 2018

Gurbet Sözleri Sohbet Odaları Gurbet İle İlgili Sözler.. Sohbet sitemizde hazırladığımız en güzel gurbet sözlerini bulabilir, sevdiklerinizla paylaşabilirsiniz.

Gurbet Sözleri Sohbet Odaları Gurbet İle İlgili Sözler..

Gurbet Sözleri

Sayfa İçeriği: Gurbet Sözleri 2018, Gurbet Sözleri Sohbet, Gurbet Sözleri Chat Odaları, Gurbet Sözleri Sohbet Odaları, Gurbet Sözleri Mobil Sohbet Odaları, Gurbet Sözleri Chat

Sohbet odaları sayfamız da hazırladığımız en güzel gurbet sözlerini bulabilir vede sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Eğerki sizinde aklınızda gurbet ile ilgili sözler varsa bize yazabilirsiniz. Chat yaparak en güzel gurbet sözlerinide paylaşabilirsiniz. Birbirinden güzel vede anlamlı gurbet sözleri için yazımızın devamına gidebilirsiniz. Mobil sohbet odaları platformumuzda, duygusal gurbet sözlerine ulaşabilirsiniz.

En Güzel Gurbet Sözleri Mobil Sohbet Odaları

Bir anımsın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıp da hükmedemediğim, bir sensin merhaba deyip de elveda diyemediğim. Bir tek bildiğim var sensiz ben bir hiçim.

– Sensizliğimde öğrendim hasret türkülerini, sensizliğimde öğrendim hasretin anlamını, nasıl aşkı seninle öğrendiysem hasreti de seninle öğrendim sevgilim!

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi âlemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü çok özledim.

– Bayram olur seninle günlerim, hasret çekerim sensiz iken güzelim, gurbet elde sensiz biterim, ayrılık olursa bu aşkın sonu, kural tanımam ezer geçerim!

Seni senin yanında özlerken, sensiz kalmak beni derinden etkilerken, birde üstüne gurbet nöbetlerim gelirken bu hasrete yürek dayanmaz bir tanem!

– Gurbette Hasret kaldım gülen gözlerine hasret kaldım sıcacık nefesine nasıl özledim seni bir bilsen hasretim senin her şeyine bir tanem!

Hasretin başımda duman, bir gerçek sen varsın gerisi yalan, hasretin kucağında adını sayıklarım ben sadece seninle yaşarım bebeğim.

– Bir hasret türküsü var dudaklarımda seninle başlayıp seninle biten, bir sen varsın içimde aldığım her nefeste adını haykıran kalbimde!

Gurbet elde garip kaldım ağlarım. Ateş aldım yüreğimi dağlarım. Garip kaldım yüreğime dert oldu. Ellerin vatanı bana yurt oldu.

– Hasret kalmış yüreğim sevgiye, damarlarımda gezer aşkın delice, sensiz gurbet ellerde dilimde tek hece seni seviyorum delice.

Havanın serinliği tenini ürpertmesin, bedenim yanında olmasa bile, ruhum hep senin yanında…

– Hasret vurdu yüreğime, sensizlik sanki işkence, bu karanlık gecede, gurbet şarkıları benimle!

lşıkları kaldırıp attım bir kenara! Anlıyor musun? Gökyüzü güneş olsa, sensiz karanlıktayım.

– Yoruldum artık gurbet ellerde memleket hasreti yüreğimin ta derinlerinde.

Gurbet Mesajları Chat Odaları

Siz hiç yar saçının telinden, kendinize gurbet yaptınız mı?

– Gurbet acı gelir sözlerime, dayanamaz oldum hasretine.

Yardan ayrılmak ne zormuş, gurbet yardan daha zormuş.

– Turnalardan haber verin, yâri çok özledim ben.

Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş.

– Kör olasın sen gurbet, sılaya hasret koydun.

Sevdiğine uzak olan her yer, gurbettir.

– Esas gurbet, duâlarında olmamak olsa gerek.

Kendimiz dışında nereye koştuysak, gurbette kaldık.

– İnsan için en büyük gurbet, Rabbine uzak kalmasıdır!

Seni benden gurbet bile ayıramazken ölüm vız gelir sevgilim!

– Sevdiğin nerede nefes alıyorsa, geri kalan her yer sana gurbettir.

Yar, zaten gurbet üşütür içimi. Bir de sen soğuk soğuk esme yüreğime.

– Hiçbir dil gurbeti anlatacak kadar güçlü değil. İnsan bu yüzden özledikçe sessizleşir.

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıp da bulamamaktır.

– Severken anlamıyoruz değeri, gidince biliyoruz kıymeti, hasret elde öğrendim sevgiyi, gurbet ellerde anladım değerini!

Gurbet eller dinlemez ferman, bendeki bu aşk bitmez inan, hasret rüzgârları ebede inan, bu sevda başkasına haram!

– Yarınlarım seninle dolu her günümde olduğu gibi bugünde adını anarak bitireceğim bugünde hasretinle seni özleyeceğim.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, seni severken, senden uzakta olmak…

– Özledim seni çok özledim bekliyorum gelmeni biricik sevgilim, içimde hasret türküsü ve sen varsın gözbebeklerimde beklenen biriciğim!

Kaybetme korkusu ta içimdeyken, bekle diyorsun döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün.

Duygusal Gurbet Sözleri Sohbet

Gurbetlik ne uçsuz bucaksız mavi denizde olmak ne de bir çöl ortasında tek başına olmaktır. Gurbetlik sevdiklerinden uzak ve yalnız kalmaktır.

– Hasret dolu geceleri öldüreceğim! Bir gün bu ayrılık şarkısını kurşuna dizeceğim, ve seni benden şu anda uzak tutan kaderimi mahkemeye vereceğim!

Gurbette düşünürüm anılarımızı, her anı daha dün gibi gözlerimde canlanır, senin gülüşünü hayal ederim boş odamda seni düşünerek zamanı geçiririm.

– Şimdi saat sensizliğin ertesi, yıldız doğmuş gökyüzü ayaydın, avutulmuş çocuklar çoktan uyudu. Bir ben kaldım tenhasında gecenin, bir avutulmamış ben.

Benden çok uzakta olsan da, sana sarılıp dokunamasam da, sana sesimi duyuramasam da, kalbimizin bir olduğunu ve senin de beni ben kadar özlediğini biliyorum.

– Hasretin şehrinde düşünüyorum seni, yaktım bir sigara hayal ediyorum gözlerini, bir gün bitecek kavuşacak ellerim ellerine, o zaman inadına güleceğiz hasretle biten günlere!

Gurbet Sözleri Sohbet Odaları sayfamızda, sohbet ederek arkadaşlarınıza gurbet sözlerini gönderebilirsiniz. Sayfamızda düzenlemiş olduğumuz gurbet sözleri yer almakta. Sizde eğerki gurbet sözleri sohbet odaları yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Gurbet sözleri sohbet odaları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destke olabilir vede en güncel gurbet sözlerinden haberdar olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Zafer Sözleri Sohbet Odaları


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri