Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 3 Ocak 2018

Hakkari Sohbet Odaları Halk Arasında Değişilmez Dostluk Sohbet odaları tadında güzel chat imkanı sunan hakkari mobil sohbet odaları seviyeli muhabbet sunmakta.

Hakkari Sohbet Odaları Halk Arasında Değişilmez Dostluk…

Hakkari Chat Odaları, günümüz halkını daha iyi arkadaş bulmak için sohbet tadında birleştiren sohbet odaları olarak aramalarda yerini almaktadır. Her geçen gün daha büyüyen chat odaları, insanlara güzel bir sohbet sunmak için daha verimli hakkari mobil sohbet odaları çatısı altında toplamaktadır. Mobil sohbet odaları artık teknolojinin ilerlemesi ile tüm insanların parmaklarının altında. Günden güne gelişmekte olan sohbet siteleri, her kesime hitap ederek şehirler arasında chat odaları oluşturmaktadır.

Hakkari Mobil Sohbet Odaları

Hakkari Mobil Sohbet günümüzde ilerleyen dostluk adına kurulacak güzel bir mekan olarak hizmet vermektedir. Arkadaş bulmak isteyen tüm kullanıcılarımız vakit geçirirken sıkılmayacak oyun kanallarında chat yaparak zaman geçirecekler. Mobil sohbet odaları olarak siz dostlarımıza en güzel sohbet sunmak için uğraşmaktayız.

Hakkari İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Hakkari bölgesinde çok sert kara iklimi hüküm sürer. Kışlar çok sert ve soğuk geçer. Kış erken gelir ve uzun sürer. Kasım-mart arası devamlı kar yağar. 7 ay kar altında kalan yerler çoktur. Kar kalınlığı 217 cm olan bölgeler vardır. Yağmur ilkbahar ve sonbaharda yağar. Senelik yağış ortalaması 580-792 mm arasındadır. Yazlar sıcak ve kurak geçer. Yaz ile kış arasında büyük ısı farkı vardır. Bu fark 63°C’dir. Hakkâri, Doğu Anadolu gibi kışın Sibirya üzerinde teşekkül eden kara hava kitlesinin, yazın da “Tropikal” bölgelerde kara iklimi tesiri altındadır.

Hakkari Mobil Sohbet

Hakkari Tarihçesi:

Hakkari’nin târihi çok eski devirlere dayanır. Mağaralar içinde bulunan eşyâlar ve kaya resimleri bu bölgenin eski yerleşim merkezi olduğunu gösterir. Bölgeye Sümerler, Âsuriler, Bâbilliler, Medler hâkim olmuştur. M.Ö. 6. asırda Medler bölgeyi Bâbillilerden ele geçirdiler. M.Ö. 4. asırda, Makedonya Kralı İskender, Medleri yenerek İran’ı ve bu bölgeyi ele geçirdi. Fakat iskender ve Bizanslılar bu bölgeye fiilen hâkim olamadılar. İskender’in ölümünden sonra Makedonya Krallığı, generalleri arasında taksim edildi. Bu bölge, Selevkos (Asya) İmparatorluğunda kaldı. Selevkos’un mîrâsına Roma İmparatorluğu sâhip oldu. Fakat bölge Roma ile Partlar, sonra da Sâsânîler arasında devamlı el değiştirdi. M.S. 395’te, Roma İmparatorluğu bölününce Doğu Roma (Bizans), bu topraklara sâhip olmak istedi, fakat hiçbir zaman bu bölgeye hâkim olamadı.

Hakkari Sohbet Odaları, dostluk adına kurulmuş olup değerli kullanıcılarımıza en iyi sohbet suna bilmek için günden güne geliştirilmektedir. Chat odaları aracılığı ile bir çok aramalarda arkadaşlık üzerine kurulmuş sitemiz siz değerli dostlarımıza sohbet yaratmak için çabalamakta. Sizinde eğerki hakkari chat odaları ile ilgili sorularınız varsa yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Hakkari mobil sohbet odaları adlı yazımızdan arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Gümüşhane Sohbet Odaları İnsan Hanesindeki Değişim Zamanı


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri