Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 4 Ocak 2018

Hatay Sohbet Odaları Değişilmez Dostluk Adına Hizmet Sohbet odaları tarzımızda chat imkanı yaratan hatay mobil sohbet odaları siz değerli dostlarımızı bekliyor.

Hatay Sohbet Odaları Değişilmez Dostluk Adına Hizmet…

Hatay Chat Odaları günden güne değişim yapan sohbet sitemizde olan en güzel arkadaşlıkları takip etmek isteyen kullanıcılarımıza en güzel mobil sohbet odaları sunmaktadır. Sizinde dostluk adına kurulacak arkadaşlığa ihtiyacınız varsa sohbet odalarına girerek en iyi mobil sohbet odalarında hatay sohbet odaları yada hatay mobil sohbet odaları tarzında chat yapabilirsiniz. Her gün gelişmekte olan sevdayagmuru, hatay insanları ile tanışmanıza olanak sağlamaktadır.

Hatay Mobil Sohbet Odaları

Hatay Mobil Sohbet, artık parmaklarınızın uçunda siz değerli kullanıcılarını beklemekte. Seviyeli muhabbet edebileceğiniz güçlü ortam oluşturacağınız sohbet tadını hatay chat odalarında varacaksınız. Hatay hakkında bir çok bilgiyi ise sayfamızda bulabilirsiniz. Chat, yaparken sıkılmadan vakite geçirebilir, oyun kanallarında oyunlar oynayabilirsiniz. En güzel arkadaşlıklar, sevda yağmurunda hatay mobil sohbet odaları ayrıcalığı ile yaşanır.

Hatay İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Hatay ilinde Akdeniz iklimi hüküm sürer. Yazlar sıcak ve kurak; kışlar ılık ve yağışlı geçer. Senede ancak bir kaç gün kar yağar. Sıcaklık, -6,3°C ile +43°C arasında seyreder. Dağların yüksek noktalarında sıcaklık, ovalara nazaran daha düşüktür. Senelik yağış miktarı 877-1174 mm’dir.

Hatay Mobil Sohbet

Hatay Tarihçesi:

Hatay Anadolu’nun en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Yöredeki tarihi yaşam bulguları M.Ö. 100.000’lere kadar uzanır. Elde edilen buluntular; bölgenin orta paleolitik neolotik kalkolit dönemlerde ve tunç çağında yaygın bir yerleşim yeri olarak kullanıldığını göstermektedir. Amik Ovasında; Çatalhöyük Tel Tainat Tel Cüdeyde ve Tel Atçana’da ilk tunç çağı yerleşmeleri tespit edilmiş ve mimari kalıntılara rastlanmıştır. Kalıntılar; bu yerleşmelerde beylikler biçiminde yaşandığının ip uçlarını vermektedir. İlk tunç çağından itibaren Amik Ovası’ndaki bu beylikler; sırasıyla Akadların Yamhad Krallığının Hititlerin ve Mısırlıların egemenliğine girmiş Hitit imparatoru I. Şuppiluliuma döneminde tekrar Hitit egemenliğine girerek bu durum M.Ö. 13. yüzyıla kadar devam etmiştir.Hitit İmparatorluğunun M.Ö. 1200 yıllarında parçalanmasından sonra Sami-Aramiler tarafından Hattena adıyla bir Geç Hitit Krallığı kurulmuştur. Hattena Krallığı M.Ö. 9. yy’da Asurluların daha sonra da Urartuların egemenliğinde kalmıştır.

Hatay Sohbet Odaları, günden güne büyüyerek gelişmelerini sürdürmektedir. Chat yaparak vakit geçiren kullanıcılarımız, sohbet odaları çatısı altında hatay insanları ile tanışarak, bir çok şehirden arkadaş bulmaktadır. Chat Odaları, mekanımızda en çok sevilen sohbet sitesi olarak hizmet sunmaktayız. Hatay Mobil Sohbet ile ilgili sorularınız varsa yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Hatay sohbet odaları yazımızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Hakkari Sohbet Odaları Halk Arasında Değişilmez Dostluk


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri