Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 7 Ocak 2018

İzmir Sohbet Odaları Kırmızı Güller Misali Arkadaşlık Günlük olarak sohbet edeceğiniz vede can sıkıntınız için oyun kanalları bulunduran izmir mobil sohbet.

İzmir Sohbet Odaları Kırmızı Güller Misali Arkadaşlık…

İzmir chat odaları sevilen sohbet siteleri arasında hizmet vermektedir. Siz değerli dostlarımıza en güzel sohbet odaları yaratmak için seviyeli muhabbet kurabileceğiniz chat oluşturmanız için her gün güncellemeler yapmaktadır. Mobil sohbet odaları olarak, aramalarda bir çok kesime hitap eden izmir chat odaları, oyun kanalları ile bir çok insana güzel sohbet sunmaktadır. Artık izmir mobil sohbet odaları parmaklarınızın uçunda, mobil sohbet ile bağlantı kurmanız çok kolay.

İzmir Mobil Sohbet Odaları

Günden güne gelişen teknoloji, insanların elinden düşmezken sizin için hazırlamış olduğumuz izmir sohbet odaları sayfamız, her gün güncellenmektedir. Girmiş olduğunuz sohbet odalarında tüm mesuliyet sizi ilgilendirdiğini unutmayınız. Hiç bir kimseye özel bilgilerini vermemenizi öneriyoruz. Sizler için hazırlamış olduğumuz izmir chat odaları, sayfamızda, izmir şehiri hakkında bilgi edinmek isterseniz yazımızın devamına gidebilirsiniz.

İzmir İklim ve Tarihçesi

İklimi:

İzmir ilinde Akdeniz iklimi hüküm sürer. Yazları kurak ve sıcak kışları ılık ve yağışlı geçer. Temmuz-ağustos ayları en sıcak ve ocak-şubat en soğuk aylardır. Sıfırın altında gün sayısı 10 günü geçmez. Senenin 100 gününe yakını ise +30 derecenin üstüne çıkar. Kar yağışı yok denecek kadar azdır. Senelik yağış miktarı 700-1200 mm arasında bölgelere göre değişik olur. Sıcak yaz aylarında “imbat” ismi verilen rüzgâr serinlik getirir. Kara ve denizin gece-gündüz arasındaki ısınma ve soğuma farkından meydana gelen bu rüzgâr sâdece bu ile âittir. Kavurucu yaz günlerinde İzmir’e tatlı bir serinlik getirir. Kemâlpaşa ilçesi en çok yağış alan bölgedir. Sıcaklık +42,7°C ile -8,4°C arasında değişir.

İzmir Mobil Sohbet

İzmir Tarihçesi:

İzmir’in ilk yerleşim alanı yapılan arkeolojik kazılar sayesinde bulunmuştur. Kentin günümüzden yaklaşık 8-9 bin yıl öncesinde bilimsel olarak Neolitik dönem olarak adlandırılan tarih diliminde Bornova’da bulunan Yeşilova’da kurulduğu düşünülmektedir. Bu dönemde oldukça verimli alüvyonal topraklara sahip olan ilk İzmirlilerin bu coğrafyada yaklaşık 1500 yıl kadar yani Kalkolitik dönemin sonuna kadar yaşadıkları düşünülmektedir. Kentin ikinci yerleşim yeri olarak Bayraklı’da yeniden başlama sebebi henüz net olarak bilinmemekle birlikte bilim insanları konu ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedirler. Bayraklı, Tepekule’de bulunan antik yerleşimin izlerinin 5000 yıl öncesine kadar gittiği yapılan arkeolojik kazılar ile ortaya çıkarılmıştır; ancak daha kesin ve başka bölgelerle bağlantı kurulabilecek bilgilere ulaşabilmek için yoğun çalışmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

İzmir Sohbet Odalarına giriş yaptığınızda seviyeli davranmanız vede kullanıcıları rahatsız etmemeniz rica olunur. Size nasıl davranmalarınız istiyorsanız sizlerde insanlara öyle davranın. Chat odaları çatısı altında tüm izmir insanlarının toplandığı platformumuzda, arkadaşlık ortamı kurmak isteyenlerin sohbet sitesidir. İzmir sohbet odaları hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. İzmir Mobil Sohbet Odaları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarlada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Mersin Sohbet Odaları Arkadaşlık Adına Dürüst Ortam


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri