Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 18 Ocak 2018

Kahramanmaraş Sohbet Odaları Efeler Diyarı Arkadaşlık Ortamı Hayat tarzınızı chat odalarımızda, güzel sohbet ortamı kurarak oluşturmanız için sohbet odaları.

Kahramanmaraş Sohbet Odaları Efeler Diyarı Arkadaşlık Ortamı…

Kahramanmaraş Chat Odaları efelerin diyarı olan karamanmaraş halkı ile sohbet etmeniz vede arkadaşlık kurmanız için hazırlanmış güzel bir sohbet sitesidir. Her zaman vakit geçirmeniz için girebileceğiniz en güzel chat odalarıdır. Günden güne büyüyen karamanmaraş mobil sohbet odaları, sizler için mobil sohbet uygulaması ilede sohbet giriş imkanı sunmaktadır. Mobil Sohbet Odaları tarzında sohbet etmeniz artık daha kolay. Sohbet Odaları parmaklarınızın uçunda.

Kahramanmaraş Mobil Sohbet Odaları

Kahramanmaraş Mobil Sohbet güler yüzlü insanlarıyla, samimi dostluk adına kurulmuştur. Sizlerle neşeli dostluk oluşturmak için bekleyen insanlar sohbet odalarımızda. Hergün güncellenen sitemiz, karamanmaraş sohbet odaları çatısı altında seviyeli mobil sohbet odaları sunar. Sizlerde aramıza katılarak en güzel sohbet etmenin tadını bizimle yaşayabilirsiniz.

Kahramanmaraş İklim ve Tarihçesi

İklimi:

İlin güneyinde Akdeniz iklimi, kuzeyinde ise sert olmayan kara iklimi görülür. Yağış ortalaması 723 milimetredir. Yılın 40 gününde ısı 0°C’nin altında ve 120 gün 30°C’nin üstünde seyreder. Toprağın karla örtülmesi genel olarak bir haftayı geçmez. Kışlar ılık ve yağışlı, yazlar sıcak ve kurak geçer. Kartalya, Menzelet ve Sır barajlarında su toplanması ile Kahramanmaraş’ta nem ve yağış oranında değişme olmuştur.

Kahramanmaraş Mobil Sohbet

Kahramanmaraş Tarihçesi:

Anadolu’da çok eski devirlerde kurulmuş şehirlerden biri olan Maraş, çeşitli târihî hâdiselere sahne olmuştur. M.Ö. 2000 senesinde Batıdan gelen Hititler bu bölgeye hâkim olmuşlardır. Hititli general “Maraj” bugünkü Maraş’ın yakınında kurduğu şehre kendi ismini vermiştir. Maraş bir ara “Gurgun” isimli genç Hitit Devletine başkentlik de yapmıştır. Hititlerin en faal olduğu yerlerden biri olan bu bölgede Hititlere âit çok sayıda eser bulunmuştur. M.Ö. 1. asırda Roma İmparatorluğu bütün Anadolu gibi bu bölgeye de hâkim oldu. Romalılar, İmparator Caligula’ya izâfeten Maraş şehrine “Germanikya” (Germanikea) ismini verdiler. M.S. 395 senesinde Roma İmparatorluğu parçalanınca Anadolu ile birlikte Maraş da Doğu Roma (Bizans)nın payına düştü. Bizanslılar devrinde Maraş mühim bir merkezdi. Bizans İmparatoru Üçüncü Leon Maraşlıdır. Kahramanmaraş destanı ile ilgili olarak Gustov le Bon; “Müslümanların bu harpte göstermiş oldukları şecaat ve cesaret, bir filozof için ibret alınacak bir derstir. Çünkü şimdiye kadar dünyâyı idâre etmiş olan din kuvvetinin, bugün dahi idare etmekte olduğunun bir delilidir.” demektedir.

Kahramanmaraş Sohbet Odaları sayfamızda, kahramanmaraş şehri hakkında iklimi vede tarihçesiyle ilgili bilgileri derledik. Siz chat yaparken, bilgilerdende yardım alabilir karamanmaraşı yakından tanımanıza yardımcı olmak istedik. Karamanmaraş sohbet odaları sayfamız hakkında sorularınız için bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Karamanmaraş mobil sohbet odaları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması açısından onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Manisa Sohbet Odaları Dertlere Derman Olan Dostluğun Adı


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri