Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 8 Ocak 2018

Kars Sohbet Odaları Yiğitlik Diyarının Değişlmez Yeri Birbirinden güzel chat odaları sunan kars mobil sohbet odaları siz değerli dostlarımıza hizmet vermektedir

Kars Sohbet Odaları Yiğitlik Diyarının Değişlmez Yeri…

Kars Chat Odaları olarak dostlarımıza sohbet hizmeti sunmaktayız. Her gün gelişmekte olan sohbet platformumuz, değerli kullanıcılarımız için seviyeli chat imkanı yaratmaktadır. Sizler için elimizden gelen herşeyi en iyi şekilde kars mobil sohbet odaları olarak yapmaktayız. Arkadaş bulmanız için chat odaları mekanımıza giriş yapabilir eğlenceli muhabbetler ederek sohbet edebilirsiniz. Bir çok insanla tanışma fırsatı yakalamak için sohbet odaları artık parmaklarınızın uçunda. Mobil sohbet odaları çatısı altında en iyi sohbet sitesi olarak bulunmaktayız.

Kars Mobil Sohbet Odaları

Günümüzde bir çok sohbet sitesi bulunmakta, sevdayagmuru mobil sohbet uygulamasıyla sohbet etmenizi kolaylaştırmaktadır. Güncellenmekte olan platformumuz telefon üzerindende sıkılmadan chat yapabileceğiniz görüntüde oluşturulmuştur. Kars insanları ile tanışıp, arkadaş ortamı kurmanız için mobil sohbet odalarına giriş yapmadıysanız yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kars mobil sohbet odaları, en güzel chat odaları vede oyun kanallarını sizlere sunmaktadır.

Kars İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Kars ilinde sert bir yüksek yayla iklimi hüküm sürer. Sibirya yüksek basınç merkezinin tesiri altındadır. Kış yedi ay sürer. Kar yağışı fazladır. Senede 50 güne yakın kar yağar ve toprak 100 günden fazla karla örtülü kalır. İlkbahar ve sonbahar mevsimleri yok denecek kadar kısa sürer. Senelik yağış miktârı bâzı yerlerde 528 mm bâzı yerlerde 252 mm’dir.

Kars Mobil Sohbet

Kars Tarihçesi:

Kars’ın bilinen ilk sâkinleri Hurrilerdir. Daha sonra Hititlerin hâkimiyetine girmişlerdir. Hurriler bölgeye “yüksek ülke” veya “yukarı eller” demişlerdir. Bölge, daha sonra Urartuların işgâline uğradı. M.Ö. 8. asırda Kimmerler buradan geçtiler. Asurlar ve Babiller buraya hâkim olamadılar. İskitler M.Ö. 7. asırda bu bölgeye hâkim oldular. M.Ö. 6. asırda Perslerin istilâsına uğradı. Dârâ, Kafkasya Seferini buradan geçerek yaptı. M.Ö. 4. asırda Makedonya Kralıİskender, Persleri yenerek burasını ele geçirdi. Partlar ve bunlara bağlı Ermeni derebeylikleri zaman zaman bölgeye hâkim oldular. M.Ö. 1. asırda Pontos Krallığını yıkan Romalılar bu bölgeye yaklaştı. M.S. 2. asırda Romalıların eline geçti. Daha sonra Partlar ve onların yerine geçen Sâsânîler ile Romalılar arasında el değiştirdi. M.S. 395’te Roma ikiye bölününce bu bölge, bütün Anadolu gibi Doğu Roma (Bizans)nın payına düştü. Bu bölge, Bizans ile Sâsânîler arasında sık sık el değiştirdi ve buradaki derebeyleri bâzan İran bâzan da Bizans’a tâbi oldular.

Kars Sohbet Odaları olarak bir çok sohbet sitesi ile birlikte chat platformu hizmeti sunmaktayız, günden güne büyüyen chat odaları vede sohbet odaları her kesime hitap ederek mobil sohbet odaları olarak mobil cihazlardan bağlantı kurmanızı kolaylaştırmaktadır. Sizinde eğerki kars sohbet odaları hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilir vede sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması açısından onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; İzmir Sohbet Odaları Kırmızı Güller Misali Arkadaşlık


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri