Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 26 Şubat 2018

Kilis Sohbet Odaları Derin Duygular Yaratan Muhabbet Sevdaya açılan kapıda sohbet edebileceğiniz en canlı insanların oluşturduğu kilis mobil sohbet odaları.

Kilis Sohbet Odaları Derin Duygular Yaratan Muhabbet…

Kilis Chat Odaları sayesinde sohbet bir adım daha öne taşıyan sevdayagmuru, her anında yeniliklere açılan kapı olarak sevda denizinin son deminde muhabbet ettiren, insanları birbiri ile kaynaştıran gerçek zamanlı sohbet sitesidir. Hizmet bakımından seviyeli sohbet odaları sunan, sevdayagmuru kullanıcısına güzel chat odaları sunmak için her gün güncellenmekte vede yenilenmektedir. Mobil Sohbet Odaları olarak uygulamalar sayesinde artık mobil cihazlar ilede sohbet etmenize olanak sağlayan mobil sohbet günden güne teknolojinin büyümesi ile geliştirilmektedir.

Kilis Mobil Sohbet Odaları

Kilis Mobil Sohbet gönüllü sohbet siteleri arasında her insanın kullanabileceği kolay arayüzü ile sohbet edebilmeniz için hazırlanmıştır. Günden güne büyüyen sohbet odalarımız, her kesime hitap etmektedir. Sizlerin huzuru vede ferahlığı için güvenli sohbet edebilmeniz için kurallar çercevesinde tüm güvenliğiniz korunmaktadır. Hergün yeni yeni güncelleştirmeler sayesinde sohbet etmeniz daha kolay vede daha pratik.

Kilis İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Sıcak ve ılıman bir iklim hakimdir; Kilis Kış aylarında yaz aylarından çok daha fazla yağış düşmektedir. Köppen-Geiger iklim sınıflandırmasına göre Csa olarak adlandırılabilir. Kilis ilinin yıllık ortalama sıcaklığı 16.6’dır. Yıllık ortalama yağış miktarı: 506 mm 1 mm yağışla Temmuz yılın en kurak ayıdır. Ortalama 93 yağış miktarıyla en fazla yağış Aralık ayında görülmektedir. 27.8 sıcaklıkla Temmuz yılın en sıcak ayıdır. Ocak ayında ortalama sıcaklık 5.0 olup yılın en düşük ortalamasıdır. Yılın en kurak ve en yağışlı ayı arasındaki yağış miktarı: 92 mm Yıl boyunca ortalama sıcaklık 22.8 dolaylarında değişim göstermektedir.

Kilis Mobil Sohbet

Kilis Tarihçesi:

Büyük İskender’ in Pers Devletini yıkmasından sonra, Roma İmparatorluğuna bağlanmıştır. Bu İmparatorluğun bölünmesinden M.S. 636 yılına kadar Bizans İmparatorluğu’ nun bir kenti olmuştur.Kilis H.z. Ömer zamanında İslam topluluğuna katılmış 639 yılında önemli bir Roma (Bizans) kalesi olan RAVANDA Kalesi ile birlikte savaşsız alınmıştır. Bölgede yaşayan Türkler Oğuzlar soyundandır. Yöresel olarak bunlara Türkmen denilir. 1071 Malazgirt savaşından sonra Bölgede Selçuklu İmparatorluğuna bağlı bir Türk Devleti kurulmuştur. 1084’ ten sonra Kils ve yöresine Türk Bey ve Oymak’ ları yerleştirilmiştir.

Kilis Sohbet Odaları, sayfamızda kilis ili hakkında bilgileri derledik. Kilis Sohbet Odaları yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Kilis Sohbet Odaları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Karabük Sohbet Odaları Dosta Hasret Çekenlerin Ortamı


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri