Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 19 Temmuz 2018

Komik Günaydın Mesajları Sohbet Odaları, sayfamız da komik günaydın mesajlarını chat sitemiz üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Komik Günaydın Mesajları Sohbet Odaları

Komik Günaydın Mesajları Sohbet Odaları

Sayfa İçeriği: Komik Günaydın Mesajları, Komik Günaydın Mesajları Sohbet Odaları, Komik Günaydın Mesajları Chat, Komik Günaydın Mesajları Chat Odaları, Komik Günaydın Mesajları Mobil Sohbet, Komik Günaydın Mesajları Mobil Sohbet Odaları

Chat sitemiz de hazırladığımız en komik günaydın mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde beğendiğiniz komik günaydın mesajlarını sosyal ağlarınız da paylaşarak arkadaşlarınızın haberi olmasını sağlayabilirsiniz. Hoşunuza giden komik günaydın mesajlarını arkadaşlarınızla chat odalarımız üzerinden paylaşarak, onların da gülmesine yardımcı olabilir vede kahkaha atmalarını sağlayın. En komik günaydın mesajlarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Komik Günaydın Mesajları Chat

+ İlahi ben ya… Sabah sabah nedir bu bendeki pozitif enerji… Ben de anlayamadım. Kahkaha atasım var. Çatıya çıkasım var. Komşumun camına taş atasım var. Önce ağlayıp sonra gülesim var. Ya aslında benim sana günaydın diyesin var. Günaydın.

+ Arkadaşlar olmadan, hayatın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan, kalpte huzur olmaz. Bir hikâye olmadan, bir film olmaz ve benden bir günaydın mesajı almadan, güzel bir gün olmaz! Günaydın.

+ Bu sabah günaydın mesajı gelir gibi oldu, telefonun ışığı yandı gibi oldu ama yine gelmedi ama çok yaklaşmıştım… Neyse şimdilik herkese günaydın…

+ Millet uyudu uyandı, su içmeye, lavaboya kalktı, tekrar uyudu, uyandı ‘günaydın’ mesajları atmaya başladı, biz hala uyuyacağız, zoruma gidiyor.

+ Gözümü açamıyorum, üstümde fil mi var ne, ara sabah oldu ah böyle işin, yastık nerde dünün aynısı ısrarcı alarm neyse kalkayım… Günaydın.

+ Aşık olamıyor musunuz? Sevgiliniz mi yok? Sabahları günaydın mesajları alamıyor musunuz? E ölün bi zahmet, ne diye yaşıyorsunuz lan?

+ Hakketen bu kasım ayında bi ibnelik var günaydın mesajları bile değişti bi sevgi kelebekliği bi pıtırcıklık çökmüş milletin üstüne.

+ Anı yaşayalım, mesajlaşalım, ilk mesaj benden, sonrası senden, günaydın sana, güzel bir gün, güzel bir sabah, hadi bana eyvallah.

+ Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

+ Sevdiğinden günaydın mesajı almayan dostlarım bir araya gelsek, dünyanın etrafını 2 kez dönecek halay kurarız, günaydınlar.

+ Kalkıp tuvalete gitmeye bile üşenen biri, sabahın köründe sana uykulu uykulu günaydın mesajı atıyorsa git sev onu abi.

+ Eskiden sabahları günaydın mesajları gelirdi, şimdi nesine, iş bankası, burberry, swatch, turkcell… Her şey para olmuş.

+ Bak işte bir gün daha yaşlandık… Sen hala yatıyorsun, uyumakla ömrün bitti gitti be hadi bir kalk artık ya… Günaydın…

Komik Günaydın Mesajları Mobil Sohbet Odaları

+ Gelmeyen “günaydın” mesajları, yalnız yapılan kahvaltılar, bugün de gerçekleşmeyen rüyalar. Yeni bir güne günaydın…

+ Günaydın aşkım, bugünde güzelliğin üstünde… Başlat menün ilk gündeki gibi yeni, yerim senin yerel diskini.

+ İki çeşit uyku vardır. 1. Gece gelmeyenler 2. Sabah gitmeyenler ne olacak bizim halimiz. Hepinize günaydın.

+ Kurduğu alarma karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan: günaydın.

+ Kalk artık yata yata yatağı çürüttün, garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye.

+ 2 bin liralık telefon alıyorsun 55 kuruşluk “günaydın aşkım” mesajı gelmiyor olacak iş değil ya.

+ Lan saat 2 olmuş hala günaydın mesajları atılıyor, biri bizi evden alıp dışarı fırlatsın.

+ Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.

+ Adını dağlara yazdım toki oraya da konut yaptı neyse neyse günaydın.

+ Allah ikimizin de iyiliğini versin aşkım. Beni sana seni bana, günaydın.

+ Kalkmaya niyeti olanlar günaydın! Kimsenin niyeti yok mu?

+ Bir sana bir de sabah uykusuna doyamadım günaydın.

Komik Günaydın Mesajları Sohbet Odaları, sayfamız da düzenleyip, derlediğimiz komik günaydın mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde chat sitemiz üzerinde arkadaş bulabilir vede komik günaydın mesajlarını onlara gönderebilirsiniz. Sohbet ederek, bir çok çevre yapabilir vede komik günaydın mesajlarını paylaşabilirsiniz. Sizde komik günaydın mesajlarından haberdar olmak istiyorsanız sohbet sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ağır Damar Sözler Sohbet Odaları


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri