Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 15 Ağustos 2018

Komik Kurban Bayramı Mesajları Sohbet Odaları, sayfamız da derlediğimiz vede sohbet odalarında paylaşacağınız komik kurban bayramı mesajlarını bulabilirsiniz.

Komik Kurban Bayramı Mesajları Sohbet Odaları

Komik Kurban Bayramı Mesajları Sohbet Odaları

Sayfa İçeriği: Komik Kurban Bayramı Mesajları 2018, Komik Kurban Bayramı Mesajları, Komik Kurban Bayramı Mesajları Sohbet Odaları, Komik Kurban Bayramı Mesajları Sohbet, Komik Kurban Bayramı Mesajları Chat, Komik Kurban Bayramı Mesajları Mobil Sohbet, Komik Kurban Bayramı Mesajları Chat Odaları, Komik Kurban Bayramı Mesajları Mobil Sohbet Odaları

Komik kurban bayramı mesajları sohbet odaları, sayfamız da hazırlayıp derlediğimiz en güzel komik kurban bayramı mesajlarına ulaşabilirsiniz. Sizde beğendiğiniz komik kurban bayramı mesajlarını sevdiklerinizle paylaşabilir onları da chat odaları sayfamızdan haberdar edebilirsiniz. Mobil sohbet odaları farkı ile hazırlamış olduğumuz komik kurban bayramı mesajlarını sosyal ağlarınız da paylaşabilir vede arkadaşlarınızı da sohbet sitemizden haberdar edebilirsiniz.

Komik Kurban Bayramı Mesajları Mobil Sohbet

+ Mesajların bedava olduğu bu günde sizin ve yedi ceddinizin kandil ramazan kurban yeni yıl 23 Nisan 19 Mayıs 29 Ekim Doğum günü babalar ve anneler günü Çanakkale Zaferi Sivas Kongresi Hatayın kabulü Malatyanın kayısı festivali cemrenin düşmesi pancar sokumu mart dokuzu salça kaynatma pekmez kaynatma ve her ne kadar önemli gününüz varsa şimdiden kutlu olsun. Daha sonra vay efendim bana mesaj atmadın aramadın sormadın dememeniz dileğiyle.

+ Gecen barda gündüzün kafede olsun. Altında x5in üstünde lewis kotun olsun. Hep iç kafan güzel olsun. Gecen yatağında gündüzün msnde olsun. Müziği aç bası koy komşular kopsun. Hayatın neşeli kotan sınırsız olsun. Bayramınız mübarek olsun.

+ Minareden atlarım bayramını kutlarım. Aldığın koç dötüne tos koysun. Boğanın darbelerinden her yanın mosmor olsun. Kurtulan kurbanlıkların bayramı kutlu olsun!

+ Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

+ Bu gün yüzün öpülmekten solsun miden 5 kg şekerle dolsun cüzdanını bücürler soysun gönlün huzura doysun bayramınız kutlu ve mutlu olsun.

+ Bugün yüzün öpülmekten solsun miden kurban etiyle dolsun cüzdanını mahalle bücürleri soysun. Bayramın kutlu olsun.

+ Tavuktan kurban olur diyen Zekeriya Hocamı takdir ediyorum. Biz küçükbaş hayvanlar müridi olacağız.

+ Bir kez daha düşünün. Elinizi kana bulamayın. Bırakırsanız ecelimle de ölebilirim. İmza: kurbanlık koyun.

+ Herkes kurban keser herkesin kurbanı belli. Ama ben senin kurbanın olayım ne dersin.

Komik Kurban Bayramı Mesajları Chat

+ Bu bayramda keçileri kaçırmayın! İnekleri kaçırın! Mutlu bayramlar.

+ En iyi kurban 100 metre engelliyi en kısa zamanda aşan kurbandır.

+ Gömleğiniz Levis pantolonunuz Diesel bayramınız mübarek olsun.

+ Danaya girdik biz sana gerek kalmadı.

+ Bayramını kutlar ağzını yüzünü sol gözünü öperim.

+ İyi bayramlar gerçi sana her gün bayram ama olsun.

+ Küçükbaş kesmek daha makbuldür. İmza İnek oğlu inek.

+ Bu bayram da çok yardımseverim bütün kurban yardımlarını kabul ediyorum.

Komik Kurban Bayramı Mesajları Sohbet Odaları, sayfamız da düzenlediğimiz en güzel komik kurban bayramı mesajlarını bulabilir vede arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Sohbet odaları sayfamız üzerinde derlediğimiz komik kurban bayramı mesajlarını sosyal ağlarınız da paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Etkileyici Anlamlı Sözler Sohbet Odaları


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri