Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 16 Ocak 2018

Malatya Sohbet Odaları Gönüllü Arkadaşlığın Pekiştiği Ortam Kalbinin sesi olan sohbet odaları, arkadaşlık ortamı için malatya mobil sohbet odaları tarzını yaşa.

Malatya Sohbet Odaları Gönüllü Arkadaşlığın Pekiştiği Ortam..

Malatya Chat Odaları hergün yenilenerek güzel bir sohbet ortamı kurmak için oluşturulmuş chat odalarıdır. Malatya mobil sohbet odaları tarzını sohbet siteleri ile birlikte oluşturmakla birlikte, insanlara seviyeli sohbet imkanı sunmaktadır. Günden güne büyüyen sohbet platformumuz, her geçen gün geliştirilmektedir. Sizler için daha iyi bir ortam yaratabilmek için chat sayfamızı geliştiriyoruz.

Malatya Mobil Sohbet Odaları

Malatya Mobil Sohbet uygulamamızı kullanarak mobil cihazlardan, chat yapmanız oldukça kolay. Artık sohbet parmaklarınızın uçunda. Hiçbir zaman sıkılmadan, vakit geçirebileceğiniz güzel bir sohbet ortamı. Mobil sohbet odaları tadında, mobil sohbet girişli mobil cihazlardan direk bağlantı sağlamanız mümkün malatya chat odalarına.

Malatya İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Bu bölgede sert kara iklimi hüküm sürer. Kışlar soğuk ve uzun, yazlar sıcak ve kurak geçer. Sıcaklık -25, 1°C ile +41,8°C arasında seyreder. Üç ay 30°C’nin üstünde ve 2,5 ay 0°C’nin altındadır. Senelik yağış ortalaması 383 mm’dir. Senenin bir ayı karla örtülüdür.

Malatya Mobil Sohbet

Malatya Tarihçesi:

Malatya’nın târihi Hititlere dayanır. Merkez ilçenin 4 km yakınında Aslantepe Höyüğü’nde M.Ö. 8. asra âit Hitit Sarayı çıkmıştır. Hititlerden sonra bu bölgeye Hitit asıllı Kargamış Krallığı, Mitanniler, Hurriler, Sami Babilleri, Asurlular, Medler ve M.Ö. 6. asırda Persler hâkim oldular. Makedonya Kralı İskender’in M.Ö. 4. asırda Pers İmparatorluğuna son vermesi ve İran’ı istilâsı üzerine bu bölge de Makedonya Krallığının kontroluna geçti. İskender’in ölümü ile İmparatorluk parçalandı ve bölge, Asya (Selevkoslar) devletinin payına düştü. Daha sonra Kammagene Krallığı, Pontus krallığı, Patlar ve Sasanilerin işgaline uğradı. Daha sonra Romalılar hâkim oldu.Osmanlı devrinde Malatya, merkezi Maraş olan Dulkadir Beylerbeyliğinin (eyâletinin) beş sancağından (vilâyetinden) biri oldu. 1931’de demiryolunun Malatya’ya varması ve 1937’de şehrin demiryolu ile Sivas’a bağlanması kalkınmasını temin etti.

Malatya Sohbet Odaları, sayfamızda malatya şehri hakkında iklimi, vede tarihçesini derledik siz değerli dostlarımız sohbet yaparken malatya şehri hakkında en iyi şekilde bilgi edinebilirsiniz. Sizinde malatya sohbet odaları hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Malatya Mobil Sohbet Odaları sayfamızı arkadaşlarınızında haberi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kütahya Sohbet Odaları Eşsiz Benzersizliği Tadında Muhabbet


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri