Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 17 Ocak 2018

Manisa Sohbet Odaları Dertlere Derman Olan Dostluğun Adı Gönülden, kalbe açılan sohbet odaları farkını manisa mobil sohbet odaları tarzında yaşatmaktadır.

Manisa Sohbet Odaları Dertlere Derman Olan Dostluğun Adı…

Manisa Chat Odaları birliği vede dostluğu kaynaştırmak için arkadaşlık üzerine hizmet veren en kaliteli sohbet sitesidir. Chat Odaları farkını, değerli dostlarımıza yansıtmak için en üst seviyede yenilikler ile sohbet imkanı sunmaktayız. Hizmetlerimize durmadan devam ederek mobil sohbet odaları çatısı altında insanlara güzel bir chat yapmaları için seviyeli muhabbet ortamı kurmaktayız. Sevdayagmuru, platformumuzda sohbet odaları, canınız sıkıldığında yada boş zamanlarınızda girip arkadaş bulmanıza yardımcı olacak chat odalarıdır.

Manisa Mobil Sohbet Odaları

Manisa Mobil Sohbet, telefon uygulamaları sayesinde artık mobil sohbet odaları parmaklarınızın uçunda. Girmiş olduğunuz sohbet platformunda seviyeli sohbet etmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. Hergün güncellenen sayfamız, siz değerli kullanıcılarımıza manisa şehiri hakkında bilgilerde sunmaktadır. Manisa mobil sohbet odaları farkını bizlerle yaşamak, arkadaş ortamınız olmasını isterseniz sizinde vakit geçireceğiniz güzel bir sohbet sitesidir.

Manisa İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Ege kıyılarına nazaran iklimi daha serttir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçer. Dağlık olan kuzey ve kuzeydoğu bölgesinde yazlar serin ve kışlar soğuk geçer. En soğuk aylar ocak ve şubattır. En çok yağış aralıkta ve en az yağış temmuz ve ağustos aylarındadır. Senelik ortalama yağış miktarı 750 mm’dir. Bâzı seneler hiç kar yağmaz. Sıfır derecenin altında gün sayısı 25’i geçmez. Sıcaklık -17,5°C ile +44,2°C arasında seyreder.

Manisa Mobil Sohbet

Manisa Tarihçesi:

Manisa’nın bilinen târihi, Anadolu’da ilk siyâsî birliği kuran Hititlerle başlar (M.Ö. 1450-1200). Hititlerin hâkimiyeti alındaki topraklarda yaşayan İyonlar, bu bölgede İyon medeniyetini kurdular. Hititlerin iç savaş ve bölücü faaliyetlerle yıkılmasından sonra, Frikyalılar, kısa bir müddet bu bölgeye hâkim oldular. M.Ö. 670 senesinde bu bölge Lidyalıların eline geçti. Lidyalılar Kızılırmak’ın batısında kalan bütün Anadolu’ya hâkim oldular. Lidyalıların başşehri Sardis (Sard), o devrin en önemli ticâret yolu sayılan “Kral Yolu”nun Efes’ten sonra ikinci büyük ve gelişmiş şehri idi. Lidya Kralı Kroisos (Krezüs) zenginliği ile isim yapmıştır.Birinci Dünyâ Harbinden sonra Avrupalı ülkelerin teşviki ile Anadolu’ya çıkan Yunan birlikleri, Manisa’yı işgal etmişler ve Manisa, 3 yıl 3 ay 12 gün (26 Mayıs 1919-8 Eylül 1922) Yunan işgalinde kalmıştır. Türklerin çoğu Manisa’yı terk etmiştir. Yunan ordusu bozguna uğrayıp geri çekilirken, Manisa’da bulunan 12 bin binânın 8 binini yakıp yıkmıştır. Cumhûriyetin îlânından sonra sancaklara (vilâyet) il ismi verilince Saruhan da il olmuş, 1927’de şehrin adı Manisa olarak değiştirilmiştir. Türkiye Cumhûriyetinin yedinci cumhurbaşkanı Kenan Evren 1918 senesinde Manisa’nın Alaşehir ilçesinde doğmuştur.

Manisa Sohbet Odaları, platformumuzda seviyeli chat yapmanız için kurallar çercevesinde ilerlemeniz vede kurallara uymanız gerekmektedir. Her insan kendi mesuliyetinden sorumludur. Siz değerli dostlarımız için güzel sohbet ortamı kurmak için elimizden gelenleri yapmaktayız. Yeniliklerimiz gün geçtikçe devam etmekte, manisa mobil sohbet olarak sizleride arkadaşlık kurmanız için sohbet odalarımıza bekleriz. Manisa sohbet odaları hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Manisa Mobil Sohbet sayfamızı arkadaşlarınızında haberi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Malatya Sohbet Odaları Gönüllü Arkadaşlığın Pekiştiği Ortam


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri