Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 6 Ocak 2018

Mersin Sohbet Odaları Arkadaşlık Adına Dürüst Ortam Yepyeni arkadaşlık kurmanıza olanak sağlayan sohbet odaları günden güne mobil sohbet odaları ile büyümekte.

Mersin Sohbet Odaları Arkadaşlık Adına Dürüst Ortam…

Mersin Chat Odaları dostluk adına oluşturulup, bir çok sohbet sitesi aracılığı ile chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli dostlarına her gün yeni yeni sohbet odaları altında mobil sohbet odaları olarak hizmet vermektedir. Mersin mobil sohbet odaları, kullanıcılarına seviyeli sohbet vede en güzel oyun kanallarını sunmakta. Her geçen gün güncellenen platformumuzda dürüst vede samimi dostluk adına kurulmuş olan chat odaları bulunmaktadır.

Mersin Mobil Sohbet Odaları

Mersin Mobil Sohbet bir çok kesime hitap ederek kullanıcısına güvenilir samimi arkadaşlık oluşturmaları için yardımcı olmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ilede sohbet sitelerinin çoğunluğu olduğu bu günlerde sevdayagmuru platformu günden güne büyüyerek sohbet siteleri arasında seviyeli sohbet imkanı vermektedir.

Mersin İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Mersin ilinde,Akdeniz iklimi hüküm sürer.Kıyıdan içeri doğru gidildikçe kara iklimi husûsiyeti görülür. Kıyılarda yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçer. Yüksek yerlerde yazlar serin ve kurak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer. Senelik yağış miktarı 419-1032 mm arasında her ilçede değişiktir.Senenin akseriya 6 günü sıfır derecenin altında ve 6°C ile + 43°C arasında seyreder.

Mersin Mobil Sohbet

Mersin Tarihçesi:

Eski bir yerleşim merkezi olan Mersin ve civârı, arkeolojik kazılara göre çok eski çağlarda insanların yaşadığı bir bölgedir.Mersin yakınında “Yümüktepe” deki kazılardan çıkan eşyâlar bu bölgede binlerce sene önce yaşamış insanları gösterir.Yümüktepe civârında bulunan kalenin ise en az 6000 sene önceye âit olduğu tesbit edilmiştir. Anadolu’da en eski târihî eser olarak kabul edilmektedir. Yedinci asır ortalarından îtibâren İslâm orduları zaman zaman bu bölgeyi fethederek hâkimiyetleri altına aldılar. Fakat bu hâkimiyetleri devâm etmedi. İçel ve civârı ilk defâ hazret-i Ömer zamânında fethedilmiştir. 1071 MalazgirtZaferinden sonra Selçuklu Türkleri bütün Anadolu’yu olduğu gibi Mersin ve civârını da fethettiler.Haçlı Seferleri başlayınca, bunlar karşısında Türkler çekildi. Bu bölge Bizans ve Hıristiyan toplulukların eline geçti. Pekçok Haçlı ordularını imhâ eden Selçuklu Türkleri, 1204 senesinde bu bölgeyi yeniden fethettiler.O târihten îtibâren devamlı Türklerin elinde bulunmaktadır. Selçuklu Hânedanı sona erince Anadolu Birliği parçalandı.İçel’in büyük kısmı Karamanoğullarının, Mersin-Tarsus bölgesi de, Türk-Memlük Devletinin himâyesindeki Ramazanoğullarının hâkimiyeti altında kalmıştır. SultanYıldırım BâyezîdHan devrinde KaramanBeyliği, Osmanlı Devletine katılmıştır. 1402 Ankara Savaşı felâketinden sonra yeniden elden çıkmıştır.

Mersin Sohbet Odaları çatısı altında kullanıcılara en güzel sohbet yaşatmak için chat odaları tadında oyun kanallarınıda bulundurmaktayız. Sohbet platformumuzda en iyi chat yapmanız için artık sohbet parmaklarınızın uçunda. Hemen mobil sohbet odalarına bağlantı yaparak sohbet başlayabilirsiniz. Sizinde mersin chat odaları hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Mersin Sohbet Odaları yazımızı arkadaşlarınızında haberi olması açısından onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Isparta Sohbet Odaları Günden Güne Değişimdeki Mekan


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri