Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 27 Şubat 2018

Osmaniye Sohbet Odaları Dürüst Dostluğun Oluşumu Huzur verici sohbet odaları ile birlikte mobil uygulamamız sayesinde osmaniye mobil sohbet odaları hizmeti.

Osmaniye Sohbet Odaları Dürüst Dostluğun Oluşumu…

Osmaniye Chat Odaları sağlam alt yapısı ile birlikte, sohbet odaları sunmaktadır. Her zaman kullanıcılarına seviyeli sohbet için güncelleştirmeler yapan sevdayagmuru platformumuz, günden güne büyüyerek dostluğun birleştiği chat odaları altında insanlara en güzel mobil sohbet odaları sunmaktadır. Siz değerli dostlarımızın vaktini güzel geçirmesi için sohbet odalarımızda, oyunlar bulunmaktadır. Sohbet ederken, canınız sıkılırsa oyun oynayabilir, arkadaş ortamı kurabilirsiniz.

Osmaniye Mobil Sohbet Odaları

Osmaniye Mobil Sohbet mobil uygulama sayesinde, arkadaş bulmanızı kolaylaştırarak, sizlere en son teknoloji olarak sunulmakta. Kolaylıkla girip, sohbet edebileceğiniz güzel bir chat imkanı yaratmaktadır. Osmaniye mobil sohbet odaları kullanıcısının güvenliğine önem vermektedir. Güvenliğiniz bizler için üst seviyededir. Hergün güncellenen, mobil sohbet sizler için daha güzel ortam kurabilmek için yenilenmektedir.

Osmaniye İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Osmaniye iklimi dağlık ve ovalık alanlarda farklılıklar göstermekle birlikte Akdeniz iklimi etkisindedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçer. Yaz aylarındaki aşırı sıcaklar yayla kültürünü geliştirmiş ve bölgede sayıları 40-50’leri bulan irili ufaklı yaylalar kurulmuştur. Bunlardan Zorkun Yaylası yazın 60-70 bin nüfusu ile en büyüklerindendir.

Osmaniye Mobil Sohbet

Osmaniye Tarihçesi:

Osmaniye ve yöresi ilk çağdan itibaren Hitit, Asur, Pers, Roma, Bizans gibi devletler ile bazı kavimlerin yaşayışlarına sahne olmuştur. Türklerin Osmaniye ilk gelişleri VII.yy’da Harun Reşit döneminde Abbasi orduları ile olmuştur. Büyük Selçuklu Sultanı Alparslan’ın Malazgirt’de Bizanslıları mağlup etmesi üzerine Türklerin Anadolu’ya gelişleri hızlanmış 1082 yılında Ulaşlılar aşireti Torosların güneyine inmişler bugünkü Osmaniye’nin Haraz mahallesi mevkisine yerleşmişlerdir. II. Meşrutiyet ile Osmaniye Cebel-i Bereket Sancağı Yarpuz’dan Osmaniye merkezine taşınmıştır. Bu idari yapı 1924 yılına kadar devam etmiştir. Sancak merkezinin Osmaniye’ye taşındığı sırada Osmaniye nüfusu 7000 civarındadır. Dünya savaşında, önce İngilizlerin sonrada Fransızların işgaline uğramıştır. Ankara antlaşmasından sonra Fransızlar 7 Ocak 1922’de Osmaniye’den çekilmişlerdir. Cumhuriyetin ilanı ile idari yapılanma yeniden şekillenmiş ve Osmaniye kazası vilayet yapılmıştır.1 Haziran 1933 yılına kadar vilayet olan Osmaniye bu tarihte kazaya dönüştürülerek Adana iline bağlanmıştır. Nihayetinde 24.10.1996 gün ve 4200 sayılı kanunla il statüsüne kavuşmuştur.

Osmaniye Sohbet Odaları, sayfamızda siz değerli kullanıcılarımız için hazırladığımız osmaniye hakkında bilgileri derledik. Sizinde eğerki osmaniye sohbet odaları yazımız hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Osmaniye Sohbet Odaları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kilis Sohbet Odaları Derin Duygular Yaratan Muhabbet


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri