Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 24 Mart 2018

Özlem Mesajları Özlem Duyduğunuz İnsanlara Duygu, özlediğiniz insanlara en güzel özlem mesajlarını sayfamızdan bulabilir vede paylaşabilirsiniz.

Özlem Mesajları Özlem Duyduğunuz İnsanlara Duygu

Özlem Mesajları

Sayfa İçeriği: Özlem Mesajları, Özlem Mesajları 2018, Özlem Mesajları Yeni, Özlem Mesajları Facebook, Özlem Mesajları Damar, Özlem Mesajları Anlamlı, Özlem Mesajları Eşime, Özlem Mesajları Sevgiliye, Özlem Mesajları Sohbet, Özlem Mesajları Chat, Özlem Mesajları Sohbet Odaları, Özlem Mesajları Mobil Sohbet, Özlem Mesajları Chat Odaları, Özlem Mesajları Mobil Sohbet Odaları

Sevdiklerinize özlem duyduğunuz zaman onlara özlem ile ilgili aradığınız özlem mesajları sayfamızda bulabilirsiniz. Birbirinden güzel vede anlamlı özlem mesajlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Anlamlı özlem mesajlarını sevdiklerinizle paylaşabilir onlarada özlem duyduğunuzu dile getirebilirsiniz. Hoşunuza giden özlem mesajlarını sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz.

Özlem İle İlgili Mesajlar Sohbet Odaları

+ Belki simdi yoksun buralarda, elini tutamasam sesini duyamasam da hasretini unutturan varlığın var yanımda garip bir duygu var yalnızlığımda özledim bir tanem özledim seni…

+ Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden, Oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden.

+ Bir gün anlarsın hayal kurmayı; beklemeyi, ümit etmeyi. Lanet edersin yaşadığına… Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın. Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.

+ Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

+ Unutmanın zor olduğunu bile bile… Beni sevmediğinin farkında, bir ömür geçirdiğinin gerekçesiyle… Yüreğimdeki, içimdeki isyanı susturmaya çalışarak…

+ Yüz yıl oldu yüzünü görmeyeli, belini sarmayalı, gözünün içinde durmayalı, aklının aydınlığına sorular sormayalı, dokunmayalı sıcaklığına karnının.

+ Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki. Bir yerlerde özlenmişsindir.

+ Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakin unutma.

+ Sensiz yalnız sensiz içim. Gözyaşlarım yağmur gibi… Yanağımı ıslatıyor, kollarım bekliyor seni, öpsem öpsem ellerini, yine de sana hasretim.

+ Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.

+ Terk eden kişinin gittiği yerde aradığını bulamayınca dönüp ‘özledim’ demesi; özlediğinden değil, eşek gibi pişman olduğundandır…

+ Şimdi uzaktasın, benimle değil ben ise yalnızım, seninle değil adın kalbimde, dilimde değil seni çok özledim, elimde değil.

+ “Gitme…” diyebilecek kadar güçlü olmalı insan. Çünkü hiç kimse, kaybettiklerini unutabilecek kadar güçlü değil.

En Güzel Özlem Mesajları

+ Süsledim gelin misali gençliğimi sandığıma kaldırdım. Sensiz geçen yılları sildirdim sana yeni zaman aldırdım.

+ Ben sadece kışın karpuzu yazın portakalı özlerdim. Şimdi bir de sen çıktın başıma.

+ Hayatta da zamanla roller değişir; bu sefer o seni özler, senin umurunda olmaz.

+ Dilimi tuttum da, yüreğim durmadı be mübarek. Özlüyorum işte.

+ Sen aydınlığa ben sana hasret. Gel eritir demirleri bendeki ateş.

+ Sus be yüreğim! Ben de biliyorum özlediğimi. Sus da, bilmesin özlendiğini.

+ Yatarken bana arkanı döndüğünde bile özlüyorum seni; yokluğunda kafayı yerim ben.

+ Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.

+ Benden uzakta olduğunun ne önemi var ki? Ay da güneş de benden çok uzakta ama bir günüm onlarsız geçmiyor…

+ Dudaklarım da bir ateş. Avuçlarımda alevsin. Sensiz yalnız sensiz içim. İlahımsın sevgilimsin, sen benim her şeyimsin.

+ Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım.

Özlem Mesajları sayfamızda derlediğimiz özlem ile ilgili mesajları bulabilirsiniz. Hoşunuza giden özlem mesajlarını sevdiklerinize gönderebilir, onlarında sayfamızdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Sizinde aklınızda özlem mesajları varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Özlem Mesajları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Atatürk İle İlgili Güzel Sözler


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri