Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 27 Ocak 2018

Rize Sohbet Odaları Karadenizin Arkadaşlık Ortamı Samimi dostluk kuracağınız sohbet odaları, güzel arkadaşlık mekanı rize mobil sohbet odaları hizmeti sunar..

Rize Sohbet Odaları Karadenizin Arkadaşlık Ortamı…

Rize Chat Odaları, samimi dostluk için kurulmuş güzel bir sohbet sitesi hizmeti sunmaktadır. Siz değerli dostlarımız için hergün güncellenen sevdayagmuru chat odaları olarak seviyeli sohbet yapmanız için geliştirilmiştir. Zamanınızın boşluğunda vaktinizi geçirebileceğiniz güzel bir mobil sohbet odaları olarak, arkadaşlık ortamınızı daha iyi olmasına olanak sağlamaktadır. Chat, yaparken kurallara uymayı unutmayın. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız sizde diğer kullanıcılarımıza sohbet odalarında öyle davranın.

Rize Mobil Sohbet Odaları

Rize Mobil Sohbet Odaları mobil cihazlardan, mobil uygulamamız sayesinde artık sohbet parmaklarınızın uçunda. Hiç yorulmadan, zahmetsizce güzel sohbet imkanı sizi bekliyor. Rize chat odalarında, birbirinden özel arkadaşlıklar bulabilirsiniz. Sohbet ederken, rize hakkında bilgileride sayfamızda bulabilirsiniz.

Rize İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Rize ilinde, yazları ve kışları ılık, her mevsimi bol yağmurlu bir iklim hüküm sürer. Türkiye’nin en çok yağış alan bölgesidir. Kıyıdan uzaklaşıp güneydeki dağlara gittikçe iklim sertleşir. Kafkas Dağları, Rize ilini soğuk kuzey rüzgârlarından korur. Yıllık yağış ortalaması merkez ilçede 2500 mm civârındadır. Yazın nemli kuzey rüzgârları bol yağmur getirir. Senenin 140 günü yağışlıdır. Senenin 10 günü 0°C’nin altında, sadece 3 günü 30°C’nin üstünde olur. Yıllık ısı ortalaması 15°C’dir (Merkez ilçede). Sıcaklık -6,9°C ile 37,9°C arasında seyreder.

Rize Mobil Sohbet

Rize Tarihçesi:

Rize’nin bilinen târihi Hititlerle başlar. Anadolu’da ilk siyâsî birliği kuran Hitit İmparatorluğunun sınır bölgesinde yer almıştır.Rize’nin tarihi ancak komşu illerin ve bölgelerin tarihleri ile bağlantılı olarak ele alınabilmiştir. Rize ilinin adı ile ilgili olarak değişik görüşler ileri sürülmüştür; Yunanca pirinç anlamına gelen Rhisos, Rumca’da “RIZA” olarak dağ eteği anlamında kullanılmıştır.

Rize Sohbet Odaları, sayfamızda sohbet odaları sayesinde vakit geçirebilir, oyun kanallarında oyun oynayabilirsiniz. Sizler için rize ilinin hakkında bilgiler derleyip sayfamızda paylaştık. Chat odalarına girerken takip edebilirsiniz. Sizinde eğerki rize sohbet odaları hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Rize Sohbet Odaları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ordu Sohbet Odaları Sevdanın Buluştuğu Dostluk Birlikteliği


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri