Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 19 Haziran 2018

Sarışınlara Sözler Sohbet Odaları Sarışanlar İle İlgili Sözler, chat odaları sitemizde derlediğimiz en güzel Sarışınlara sözleri bulabilirsiniz.

Sarışınlara Sözler Sohbet Odaları Şarışanlar İle İlgili Sözler

Sarışınlara Sözler Sohbet Odaları

Sayfa İçeriği: Sarışınlara Sözler Sohbet Odaları, Sarışınlara Sözler, Sarışınlara Sözler Mobil Sohbet Odaları, Sarışınlara Sözler Chat Odaları, Sarışınlara Sözler Sohbet, Sarışınlara Sözler Chat, Sarışınlara Sözler Mobil Sohbet

Sohbet, sitemiz üzerinde yer alan sarışınlara sözler bulunmakta. Siz değerli kullanıcılarımız için hazırladığımız sarışınlara sözleri sevdiklerinizle de gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz sarışınlara sözler ile ilgili sözleri sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. Sizde yazımızın devamına giderek hem sohbet edebilir hemde sarışınlara sözler gönderebilirsiniz. Hoşunuza giden sarışınlara sözleri, arkadaşlarınızın da haberi olması için onlarla paylaşabilirsiniz.

Sarışınlara Mesajlar Mobil Sohbet

+ Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir sarı papatyam.

+ Elinde çantaları, pazardan geliyor. Cilvesi, nazı başka, aklımı çeliyor. O masum bakışları, yüreği deliyor. Etrafı aydınlatır, dersin ki bir ışın, göreni büyülüyor, o güzel sarışın.

+ Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum. Yokluğun diye bir şey yok bende, pekguzelsozler.com ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.

+ Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Sarışınım hiç sensiz kalmazdım.

+ Bir boğum sarışın aşk tohumu serpildi içim, hiç acelem yok, bir an önce büyüsün diye, biliyorum ki, sarışın aşklara gebeyken, her doğum, ölü doğum.

+ Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan.

+ Güneşim! Sen kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın. Çünkü benim için çok özelsin sevdiğim.

+ Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler, yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa, yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

+ Hayatta üç şeyi sevdim; seni sevdim sensin diye; kalbimi sevdim seni sevdi diye; ümit etmeyi sevdim belki seversin diye sarışınım.

+ Sen benim sarı papatyamsın, sen benim mis kokulu çiçeğimsin ve sen benim ömrümün sonuna kadar sevecek olduğum biriciğimsin.

+ Kapıldın diyorum sevda selime, aşkta mutlulukta tam bize özel. Nağmeler düşüyor gönül telime, seni çalıyorum sarışın güzel.

+ Kapıldım bir sarışının rüzgarına, aşk şarkıları düşüyor hep dilime, her zaman seni çalıyorum sarışın güzel.

+ Bir tutam sarışın aşk tohumu serpildi içime, o hiç sevmese de ben bekliyorum bir gün sever diye.

+ Kumaş alacaksan kırmızıdan al, araba alacaksan beyaz olsun, birini seveceksen sarışın olsun.

Sarışınlar İle İlgili Sözler Chat

+ Gel gel sarışınım gel. Ben sana aşığım gel. Gel gel gün ışığım gel, gel çok karışığım gel.

+ Ben bu hayatta üç şeyi çok sevdim; suyun akışı, günün batışı, sarışınımın bakışı.

+ Esmer sevgili için Roma yakılırsa, sarışın sevgili için dünya yıkılır.

+ Sarı saçlarını bağlamışım ömrüme çözülmüyor.

+ Sarı saçlarını deli gönlüme bağlamışım çözülmüyor, Mihriban.

+ Seni gördüm göreli oldum bir deli, mutluyum sarışınım seni sevdim seveli.

+ Belki de bir esmeri unutmak içindir, sarışınlara düşkünlüğümüz.

+ Altın da senin gibi sarı ama senin kadar değerli değil benim yanımda bir tanem.

+ Sarışınlar çok iyi kurban olurlar. Kanlı ayak izlerini gösteren bakir kar gibiler. Alfred Hitchcock

+ Sarı civcivim seni çok özledim. Sensiz geçen her günüm için kalbime bir özlem daha ekliyorum.

+ Söyle sarışınım sen söyle ne istersen yapayım, gülde güleyim, öl de öleyim. Ama ne olur sakın beni sensiz bırakma.

+ Şu esmer tenimi, ne güzel süsler, hayalimde tüter, onu sarışım, ondan güzelini, sen ol da göster, aklım sarışın, fikrim sarışın.

+ Ne giyse yakışır, göze hoş gelir, kutupta buzullar, onunla erir, emsali bulunmaz böyle duruşun, çaresiz dertlere, derman sarışın.

Sarışınlara Güzel Sözler

+ Bir sarı fırtına koptu gönlümde, yoluma çıktığın o gün sarışın. En deli ateşler yandı içimde, göz göze geldiğim o gün sarışın.

+ Sen benim içimi ısıtan, günümü aydınlatan güneşimsin, sen benim hayatımın sonuna kadar sevecek olduğum ölümsüz aşkımsın.

+ Söyle sarı Bebeğim; Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

+ Sarı sarı saçların var beni benden alıp götüren, öyle mahzun bakışların var nefesimi kesen, öyle güzel gülüşlerin var ki sevdiğim zamanı durduran.

+ Sadece rüyalarımda hayat bulan, gerçeği ise asla bir daha göremeyeceğim. Bir yerde olan, sarışın mavi gözlü bir kızdı, bana bu satırları yazdıran.

+ Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi sarı böceğim.

+ Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim. Günaydın sarı papatyam.

Sarışınlara Sözler Sohbet Odaları sayfamız da derlediğimiz güzel sarışınlara sözleri bulabilirsiniz. Sohbet ederek, arkadaşlarınıza sayfamız da yer alan sarışınlara sözleri paylaşabilirsiniz. Sizinde aklınız da eğerki sarışınlara sözler ile ilgili sözler varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Müthiş Sözler Sohbet Odaları


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri