Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 5 Şubat 2018

Tekirdağ Sohbet Odaları Sevginin Buluştuğu Dostluk Kervanı, Dostların birbirlerine samimi sohbet edebilmeleri için chat odaları aracılığı tekirdağ mobil sohbet

Tekirdağ Sohbet Odaları Sevginin Buluştuğu Dostluk Kervanı…

Tekirdağ Chat Odaları, seviyeli ortam kurmanıza yardımcı olabilen sohbet sitesidir. Sohbet Odaları aralarında en güvenilir, chat odaları ortamı vede arkadaşlık bulmanıza hizmet sunan sevdayagmuru tekirdağ mobil sohbet odaları olarak sizlere güvenli sohbeti sağlamaktadır. Sizinde birbirinden güzel arkadaşlıklar edinip, sosyal çevrenizi genişletmek isterseniz platformumuzda güzel vakit geçirmeniz vede canınızın sıkılmaması için ise oyun kanallarında, oyun oynamanız için kurulmuştur.

Tekirdağ Mobil Sohbet Odaları

Tekirdağ Mobil Sohbet tekirdağ ili hakkında siz değerli kullanıcılarına hakkında bilgilerde sunmakta yazımızın devamında. Hem bilgileri takip edebilir, hemde platformda güzelce sohbet edebilirsiniz. Arkadaş bulmanız artık, mobil sohbet odaları ile parmaklarınızın ucunda. Hiç zahmet etmeden, yorulmadan tek tuşla mobil cihazlardan mobil sohbet, bağlantısı yaparak chat yapabilirsiniz.

Tekirdağ İklim ve Tarihçesi

İklimi:

Marmara kıyılarında Akdeniz iklimi hüküm sürer. Yazlar sıcak ve kurak geçer. Yağışlar kış ve ilkbaharda olur. İç kısımlardaysa, kara iklimi hâkimdir ve kışlar kıyılara nazaran soğuk geçer. Senelik yağış ortalaması 590 mm’dir. Bâzı yerlerde 725 mm’ye yükselir. Senede 30 gün 0°C altında ve 15 gün +30°C’nin üstünde olur. Senede ortalama 5 defâ kar yağar ve 10 güne yakın karla örtülü kalır. Sıcaklık -13,5°C ile +37,6°C arasında seyreder.

Tekirdağ Mobil Sohbet

Tekirdağ Tarihçesi:

Tekirdağ il toprakları çok eski çağlardan bu yana bir yerleşim merkezi olarak eski bir târihe sâhiptir. Anadolu’da ilk siyasî birliği kuran Hititler, Marmara Denizinin ötesini geçmemiş olup bu bölge Hititlerin sınırları dışında kaldı. Balkan Harbinde Bulgarlar Tekirdağ’ın büyük bir bölümünü işgâl ettiler. Nesillerden nesillere anlatılacak tüyler ürpertici büyük cinâyetler işlediler. İhtiyar, çocuk, kadın demeden binlerce mâsum insanı şehit ettiler. Annelerin gözleri önünde küçük çocukları süngülere takmaktan, fırına atmaktan büyük zevk duydular. Eski Bahriye Nâzırı Ferik (Korgeneral) Hurşit Paşa, Tekirdağ’ı tamâmen Bulgarlardan kurtarmak için Marmara’dan bir kolorduyla çıkarma yaptı. Şarköy’ü aldı. Fakat Tekirdağ’ı kurtaramadan geri döndü. Birinci Dünyâ Harbi sonunda Osmanlı Devleti toprakları muhtelif devletler tarafından işgâl edilince, Tekirdağ Yunanlıların istilâsına uğradı. 1922 sonlarına kadar burada kalan Yunanlılar en az Bulgarlar kadar mâsum halka zulmettiler. İstiklâl Harbi sonunda diğer yerlerden olduğu gibi buradan da çekilmek mecburiyetinde kaldılar. Lozan Antlaşmasıyla buradaki Rumlar Yunanistan’daki Türklerle mübâdele edildi.

Tekirdağ Sohbet Odaları, sayfamızda sohbet odalarına bağlantı sağlayarak sohbet ederek arkadaş bulabilirsiniz. Arkadaş bularak tekirdağ ili hakkında yazımızda bilgi edinebilir, sayfamızıda takip edebilirsiniz. Sizinde eğerki tekirdağ sohbet odaları hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Tekirdağ Sohbet Odaları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sivas Sohbet Odaları Kahkaha Tufanı Yaratan Dostluk


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri