Chat Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakın

Editör: Editor Yayınlanma: 30 Mart 2018

Veda Sözleri Dostta Veda Sözü Yazabileceğiniz Sözler…. Anlamlı olarak yazılmış en güzel veda sözlerini sayfamızdan bulabilirsiniz.

Veda Sözleri Dostta Veda Sözü Yazabileceğiniz Sözler….

Veda Sözleri

Sayfa İçeriği: Veda Sözleri 2018, Veda Mesajları, Veda Sözleri Sohbet Odaları, Veda Sözleri Yeni, Veda Sözleri Facebook, Veda Sözleri Chat Odaları, Veda Sözleri Anlamlı, Veda Sözleri Sohbet, Veda Sözleri Whatsapp, Veda Sözleri Mobil Sohbet Odaları, Veda Sözleri Duygusal, Veda Sözleri Chat

Birbirinden güzel veda sözlerini dostlarımız için hazırladık. Hoşunuza giden veda sözlerini arkadaşlarınıza yada whatsapp, facebook gibi sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz. Anlamlı vede duygusal veda sözlerini yazımızın devamından bulabilirsiniz. Sizde hoşunuza gidenleri kullanabilirsiniz. En güzel veda sözleri bulabileceğiniz sayfamızda her gün yeni sözler paylaşılmaktadır.

Veda Mesajları Sohbet Odaları

+ Eksik kalan bir hayatın parçası olmuşum tamamlamak gelmiyor içimden sen yokken tamamlayamıyorum hayatımı eksik bir hayatı yaşıyorum elveda dediğin günden beri hep ağlıyorum hayatı yarım ve sensiz eksik yaşıyorum.

+ Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır baş başa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

+ Biraz dertli biraz kederliyim aslında dert biraz değil bakma gururumdan diyorum bunları ben hep dertliyim hep kederliyim elveda dediğin günden beri hayata sinirliyim senin için nöbetteyim soğuk gecelerde.

+ Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

+ Veda şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm her şey ayrıldığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yalnızların dünyasında bir yalnızım.

+ Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

+ Elveda diyorum sana bakma yüzüme ağlayan duygularınla yaşanmamış say sevmemiş say beni bırakıyorum hayatı sana dönem bir daha bana elveda son sözüm sana.

+ Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

+ Sadece hayatın acı bir piyonuyum, dert keder hüzünler bende saklı, seni bulmuşken mutluluğu yakalamışken şimdi ellerimiz ayrı elveda zamanı.

+ 1 düş gibi başladı mutluluklar yaşandı şimdi terk ediyorum yalan dünyayı bana yaşattığın yalan mutlulukları bırakıyorum sana elveda.

Duygusal Veda Sözleri Mobil Sohbet Odaları

+ Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzel günlerin hatrına şansını fazla zorlama elveda.

+ Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıldın bana dualarım yine de hep yanında olsun bu son elveda.

+ Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzel günlerin hatırına şansını fazla zorlama elveda.

+ Sana sözlerim sana elveda deme bana seni sevdim bu dünyada ne olur bırakma elveda deme bana.

+ Bir de hakkını helal et derler giderken. Haram ettikleri hayattan helallik isterler.

+ Yapacak bir şey yok yine özler yine bekleriz. Çay içer, kitap okur, namaz kılar, dua ederiz.

+ Vedalar gözüyle sevenler içindir, çünkü gönlüyle sevenler ayrılamaz. Mevlana

+ Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz biri iter biri gider bunu anla artık elveda…

+ Ahtım seni sevmekti ya varsın imtihanım özlemek olsun.

+ O ellerimi bıraktı ben her şeyi. Elvedalar bazen bu kadar kolay…

+ Pencere kapandı ömür sahnemde, artık bana elveda…

+ Ezdin kalbimi tek lafınla elveda oldu bu aşkın sonu da…

+ Şart mı dudaklarımla kal demem, gözlerim çığlık çığlığa kal diye haykırırken.

+ Gençliğine güvenip vakit çok erken derken, belki elveda bile diyemezsin giderken.

+ Acı çeken kalbime tek sözün yeter ölüm gibi gidişime elveda dersen giderim gel dersen her zaman peşindeyim.

+ Elveda sevgilim elveda sana göçüp gidiyorum hayatından bıraktım güzel yaşanmamış anıları sana gidiyorum boş bir karanlığa.

+ Severken ayrıldı ellerimiz ağlayarak küstü gözlerimiz hayata, şimdi nedensiz çıkmazlardayız sebepsiz elvedalar yaşıyoruz hayatımızda.

+ Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Veda Sözleri sayfamızda derlediğimiz birbirinden güzel veda sözleri yer almaktadır. Duygusal veda sözlerini sizlerde arkadaşlarınıza göndererek onların görmesini sağlamış olursunuz. Eğerki sizinde aklınızda güzel veda sözleri varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Veda Sözleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Cuma Mesajları


ÖNCEKİ YAZI»» SONRAKİ YAZI»»
SOSYAL MEDYA AĞLARI

Sevdayagmuru.NET - Sohbet,Chat - Tüm Hakları Saklıdırdır.

Aşk Sözleri - Anlamlı Sözler - Güzel Sözler - Ünlü Sözleri