ilahi sözünü paylaş

Arkadaşların arasında bunu ilk beğenen sen ol!

Abdurrahman Eren Toprak – Yarımı Beş Geçiyor

Abdurrahman Eren Toprak Yarımı Beş Geçiyor İlahi Sözleri

Sayfamız da düzenlemiş olduğumuz Abdurrahman eren toprak ilahi sözlerini bulabilirsiniz. Sizde yazımızın devamına giderek, Abdurrahman eren toprak yarımı beş geçiyor ilahi sözlerini takip ederek sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. En güzel Abdurrahman eren toprak yarımı beş geçiyor ilahi sözleri için bizleri sosyal ağlarımızdan takip ederek, beğendiğiniz ilahi sözlerine ulaşabilirsiniz. Bir çok yeni Abdurrahman eren toprak yarımı beş geçiyor ilahi sözlerini sitemiz aracılığı ile bulabilir vede paylaşabilirsiniz.

Kalbim her şeye inat son dakikayla savruldu. İçimdeki sana ait son hayalim gecenin karanlığında saat yarımı beş geçe bitti. Üzülüyorum sanma şimdi daha mutluyum. Sen artık hayalimde değil hatıralarımdasın.Seni sadece bir hatıra diye bu şiire son kez yazıyorum. Sen artık hayalimde değil hatıralarımdasın.Ve son kez gönlümün okyanuslarında anıyorum. Üzülüyorum sanma şimdi ben sensiz daha mutluyum. Hem artık gönlüm ne kırgın ne durgun ne de yorgun. Artık kalbim ne eziliyor ne de mecnun olup yollara düşüyor. Seni son kez gönlümün limanlarında ağırlıyorum, seni son kez bu şiirle anıyorum, bir daha anmamak üzere, bir daha anmamak üzere.

Ey beni anan ve bir sevdadan aldanan şiirlerim .Hani benim yıldızım hani benim şehraha bakışım ve yollara ve hayallerime verdiğim aşkım. Ben aşkı yirmi dördünde sazıma almıştım. Ben artık sevda sokağında değilim. Gecelerim artık uzamıyor,çünkü saat gece yarımı beş geçiyor ve bu şiiri geceyi beş geçe yazıyorum ve gönül limanlarımda seni ey sevgili seni son kez ağırlıyorum. Artık ben sevdanın oturduğu sokakta oturmuyorum ve hem artık yorgun durgun kırgın da değilim. Çünkü seni kalbimin deryalarından atıyor ve seni bir daha yazmamak üzere bu ana kaydediyorum.


Bazen keşke hayallerimi süsleyen sevdan gerçek olsaydı diyorum. Bazen her şeyin hayırlısı böyle daha iyi oldu diyorum. Bilemiyorum ama seni son kez seviyorum. Leyla’ya vurgun son Mecnun’um ben. Müebbet sevdalardayım. Ölümsüz sevdalardayım. Seni son kez bir daha seviyorum. Bir daha sevmemek için bir daha anmamak için. Seni son kez seviyorum. Gecelerim artık uzamıyor,çünkü saat geceyi yarımı beş geçiyor ve bu şiiri geceyi beş geçe yazıyorum ve gönül limanlarımda seni ey sevgili seni son kez ağırlıyorum. Bir daha ağırlamamak üzere bir daha anmamak üzere.

Hani bir gün günlerden Cumartesi sevdam bir aylık hayalim bir ömür. Geçti gidiyor geri dönmez bir ömür. Uçtu gidiyor geri gelmez bir ömür. Demiştin ya, işte şimdi geceyi yarımı beş geçiyor, doğru sevdam bir aylık geçti gidiyor geri dönmez bir ömür. Uçtu gidiyor geri gelmez bir ömür, geri gelmez bir ömür. Ev sevgili ismini bu şiire yazmasan da bilesin ki bu şiir senin için, bunu sen de biliyorsun. Aşkım sana bir muamma sadece geriye bu yazım ve sana bir emanet olarak bıraktığım aşkım ve adın kalıyor.

Aslında her şey hayallerde konaklayan başlamamış bir aylık sevdaydı. Bir aylık sevdayı bu sözlerle noktalıyorum ve seni son kez seviyorum. Sana Seni seviyorum diyemediysem de seni son kez seviyorum. Gecelerim artık uzamıyor,çünkü saat gece yarımı beş geçiyor ve bu şiiri geceyi beş geçe yazıyorum ve gönül limanlarımda seni ey sevgili seni son kez ağırlıyorum Artık ben sevdanın oturduğu sokakta oturmuyorum hem artık yorgun durgun kırgın da değilim. Çünkü seni gönlümün diyarlarından siliyorum ve son kez söylüyorum seni sevmiştim.