ilahi sözünü paylaş

Arkadaşların arasında bunu ilk beğenen sen ol!

Agah – El Yetim Kasidesi

Agah El Yetim Kasidesi İlahi Sözleri

Sayfamız da düzenlemiş olduğumuz Agah ilahi sözlerini bulabilirsiniz. Sizde yazımızın devamına giderek, Agah el yetim kasidesi ilahi sözlerini takip ederek sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. En güzel Agah el yetim kasidesi ilahi sözleri için bizleri sosyal ağlarımızdan takip ederek, beğendiğiniz ilahi sözlerine ulaşabilirsiniz. Bir çok yeni Agah el yetim kasidesi ilahi sözlerini sitemiz aracılığı ile bulabilir vede paylaşabilirsiniz.

Haracennebiyy sallallahu aleyhi ve sellem yevmel ıdi li ecli salatil ıd.Ferae subyane yel’abun ve vecede sabiyyen vakıfen yebkı fe kale lehunnebiyy sallallahu aleyhi ve sellem ma yubkıke eyyuhessabiyy fe kale lehussabiyy ve huve lem ya’rif ennehunnebiyy sallallahu aleyhi ve sellem deani eyyuherracul.Fe inne ebi mate ihdel gazavati mea Rasulillah.Fe ummi tezevvecet bigayri ebi.Feehazena ri ve kelemali fesırtu kema terani ariyen calian hazinen zelilen felemma eta yevmul ıd.Raeytussibyane yel’abun feteceddede huzni febekit.


Fe kale lehunnebiyy sallallahu aleyhi ve sellem=Emma terda en ekune eben.Ve Âişetun ümmen .Ve Fatımatu uhten ve Aliyyun ammen.Vel Hasenu vel Huseynu ihveten.

Fe kale lehussabiyy=Keyfe arda ya Rasulallah.Fe ehazehunnebiyy sallallahu aleyhi ve sellem.Ve zeveccehe bihi ila darihi feet’amehu ve elbesehu libasen ıd.Fe haracessabiyy.Yel’abu ma subyan.Fe kale lehussubyan=Künte vakıfen beynnel ane tebki.Ve ma yudhıkukel an.Fe kale lehum.Küntü cayian feşebi’t.Fe küntü asrıyen feküşit.Fe künti bigayriyen ebit.Fe esbaha Rasulullahi ebi.Fe Âişetu ümmi.Ve Fatımetu uhti ve Aliyyun ammi.Vel Hasenu vel Huseynu ihveti.
Fe kale lehussıbyan=Ya leyte abaena matu fi ihdel vezevati maa Rasulillah.