ilahi sözünü paylaş

Arkadaşların arasında bunu ilk beğenen sen ol!

Ahmet Hamdi Erdoğmuş – İsra Suresi 1.Ayet

Ahmet Hamdi Erdoğmuş İsra Suresi 1.Ayet İlahi Sözleri

Sayfamız da hazırlayıp, düzenlemiş olduğumuz en iyi Ahmet hamdi erdoğmuş ilahi sözlerini bulabilirsiniz. Sizde yazımızın devamına giderek, Ahmet hamdi erdoğmuş isra suresi 1.ayet ilahi sözlerini takip ederek sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. En güzel Ahmet hamdi erdoğmuş isra suresi 1.ayet ilahi sözleri için bizleri sosyal ağlarımızdan takip ederek, beğendiğiniz ilahi sözlerine ulaşabilirsiniz. Sizde hoşunuza giden bu ilahi sözlerini, sosyal medya üzerinde twitter, facebook ve instagram gibi sosyal ağlarınız da paylaşabilir vede bizlere destek olabilirsiniz. Ahmet hamdi erdoğmuş isra suresi 1.ayet ilahi sözleri için yazımızın devamına giderek, takip edebilir ve sevdiklerinize de gönderebilirsiniz.


Euzü billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim…

1. Sübhanellezı esra bi abdihı leylem minel mescidil harami ilel mescidil aksallezı barakna havlehu li nüriyehu min ayatina innehu hüves semıul besıyr.

Meali:

1 – Bir gece, kendisine bazı delillerimizi gösterelim diye kulu Muhammedi, Mescid-i Haramdan, çevresini mübarek kıldığımız Mescid-i Aksaya götüren O zatın şanı ne yücedir! Bütün eksikliklerden uzaktır O! Gerçekten, herşeyi işiten, her şeyi gören Odur.