ilahi sözünü paylaş

Arkadaşların arasında bunu ilk beğenen sen ol!

Yusuf Can – İnsan

Yusuf Can İnsan İlahi Sözleri

Sayfamız da hazırlayıp, düzenlemiş olduğumuz en iyi Yusuf can ilahi sözlerini bulabilirsiniz. Sizde yazımızın devamına giderek, Yusuf can insan ilahi sözlerini takip ederek sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. En güzel Yusuf can insan ilahi sözleri için bizleri sosyal ağlarımızdan takip ederek, beğendiğiniz ilahi sözlerine ulaşabilirsiniz. Sizde hoşunuza giden bu ilahi sözlerini, sosyal medya üzerinde twitter, facebook ve instagram gibi sosyal ağlarınız da paylaşabilir vede bizlere destek olabilirsiniz. Yusuf can insan ilahi sözleri için yazımızın devamına giderek, takip edebilir ve sevdiklerinize de gönderebilirsiniz.


Geceye teslim hayaller, prangalarda çığlık çığlık yalnızlık ve tövbelerle dolu cihan, masal diyarlarından uyan. Ateş kor gibi yanan. Zemheri yalnızlıktır içimde olan. Ateşin alnındaki kan. Ben sabra âşığım, mühürlenmiş dünyam. Az kaldı kıyamete buram buram dua. Bir avuç toprak ve insan ne fark var, geriye kalan figan, tövbelerde hıçkırık, haykırışta dua, yanmayan ateşe cehennem deva. Sonsuzluk hançer hançer bedenimde. Kıyamet gün gibi içimde. Düşler kurulur geceye. Berrak berrak. Toprağı yağmur değil ben besliyorum.

Üşüyecek birazdan güneş ve dünya vurgun yemiş sabır gülleri kalkamaz ayağa Zambaklar titrek titrek. Hayaller kırık dökük. Merhem yok mu cihanda. Tek çare sabır. O da muallakta. Ben sabra âşığım, mühürlenmiş dünyam. Az kaldı kıyamete buram buram dua. Bir avuç toprak ve insan ne fark var, geriye kalan figan, tövbelerde hıçkırık, haykırışta dua, yanmayan ateşe cehennem deva. Cehennem yanıyor avaz avaz yankılar duyuluyor.

Tabiat güçsüz düşmüş Dicle kıyılarından ırmak olmuş gözler, bir silahın namlusundan. Kalpler buruk, boyunlar bükük. Kalbimin yerinde taş var. Rahmeti unutmuş bir bahtiyar kadar bir bahtiyar kadar. Ben sabra âşığım, mühürlenmiş dünyam. Az kaldı kıyamete buram buram dua. Bir avuç toprak ve insan ne fark var, geriye kalan figan, tövbelerde hıçkırık, haykırışta dua, yanmayan ateşe cehennem deva