ilahi sözünü paylaş

Arkadaşların arasında bunu ilk beğenen sen ol!

Uğur Arslan – Ben Ben Ondokuzundaydım Öldüğümde

Uğur Arslan Ben Ben Ondokuzundaydım Öldüğümde İlahi Sözleri

Sitemiz de hazırladığımız Yalçın akdeniz ilahi sözlerini bulabilirsiniz. Sizde yazımızın devamına giderek, Yalçın akdeniz bülbül ilahi sözlerini takip ederek sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. En güzel Yalçın akdeniz bülbül ilahi sözleri için bizleri sosyal ağlarımızdan takip ederek, beğendiğiniz ilahi sözlerine ulaşabilirsiniz. Bir çok yeni Yalçın akdeniz bülbül ilahi sözlerini sitemiz aracılığı ile bulabilir vede paylaşabilirsiniz.

Ben ondokuzundaydım Öldüğümde Daha Ayaklarım Yere Basmamıstı Konmamıstı Askın Adı,
Gözlerim Bir Dilberin Gözlerine,
Bir Karıs Mesafeden Bile Bakmamıstı.


Ve Genzime İnmemişti Çay Kokusu Bir Dağ Ceylanı yayla Kekiği Aklımı Basımdan Almamıstı,
Ben 19’umdaydım Öldüğümde Gercek Gibi Görünen Yalanların Ve Yalan Gibi Görünen Gerceklerin,

Sahiciliği Serildi önüme 19’umdaydım Tüm Doğruları Gönül Gözümle Gördüğümde Ben 19’umdaydım Öldüğümde Daha Saclarıma Ak, Düşmemişti Babamın Bası Düştüğünde Öne Kırısıklık Değmemişti Yüzüme Ne Ayaklarım Asker Botuna Girmiş Ne de Basım Yaslanmıstı,

Bir Yar Gögsüne,
Ben ondokuzundaydım Öldüğümde Belki de Herkes Öldüğü Ben Dirildiğimde,
Ölüm Bile Anamın Feryadı Kadar Canımı Acıtmamıştı.

Köyün Genc Ve Bekar Kızları Tasıdı Tabutumu Ola Ki İçlerinden Birinde Gönlüm Kalmıstır Diye Hiç Olmazsa Gittiğim Yerde Ruhum Huzur Bulsun Diye. Köyün Genc Ve Bekar Kızları Tasıdı Beni Musalladan Öteye Ve En Çok İçlerinden Biri Ağladı Adı Safiye… Ağlama Cananım Ağlama Anam Dünya Fanidir Hayat Yalan, ne Kaybettiğine Üzül Ne Yan Yıkıl Ne Kazandığına Gül Hiçbir Zaman.