ilahi sözünü paylaş

Arkadaşların arasında bunu ilk beğenen sen ol!

Ziya Uğur – Bağışla

Ziya Uğur Bağışla İlahi Sözleri

Sayfamız da düzenlemiş olduğumuz Ziya uğur ilahi sözlerini bulabilirsiniz. Sizde yazımızın devamına giderek, Ziya uğur bağışla ilahi sözlerini takip ederek sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. En güzel Ziya uğur bağışla ilahi sözleri için bizleri sosyal ağlarımızdan takip ederek, beğendiğiniz ilahi sözlerine ulaşabilirsiniz. Bir çok yeni Ziya uğur bağışla ilahi sözlerini sitemiz aracılığı ile bulabilir vede paylaşabilirsiniz.

Medet kıl derdime dermanım Allah ki sensin canıma canım Allah,
Subhanım Allah Sultanım Allah Gufranım Allah dermanım Allah.


Allahım yalnızca senden yardım istiyorum bana yardım et, sadece sana güvenip dayanıyorum, beni senden başkasına ısmarlama, yalnızca senden istiyorum, beni isteklerimde boş çıkartma. Senin zenginlik ve cömertliğine değer veriyor ve rağbet ediyorum, beni mahrum etme. Zat-ı Cenabına intisap ediyorum, beni lutfundan uzaklaştırma, sadece senin kapında duruyorum, beni kapından kovma, beni kapından kovma.

Yüzüm karasına bakma ilâhi bağışla suçumu Gufranım Allah,
Subhanım Allah Sultanım Allah Gufranım Allah dermanım Allah.

Allahım sen bana ne kadar yakınsın ve ben senden ne kadar uzağım. Rahmetinle kendine yaklaştır ki, sana ulaşabileyim. Beni kendine doğru çek ki sana doğru gelebileyim. Allahım zelil ve hakir durumum sana gizli değildir, beni zenginlik ve cömertliğine dair verdiğin ile kapında durdur, sen benim ümidimken benim ümidim nasıl boşa çıkar. Allahım senden rızanı kazanmayı isterim, bana nurunla yolunu göster ve doğru bir kullukla beni huzurunda durdur, beni huzurunda durdur.