ilahi sözünü paylaş

Arkadaşların arasında bunu ilk beğenen sen ol!

Ali Toprak – Son Nefes

Ali Toprak Son Nefes İlahi Sözleri

Sitemiz de hazırladığımız Ali toprak son nefes ilahi sözlerini bulabilirsiniz. Sizde yazımızın devamına giderek, Ali toprak son nefes ilahi sözlerini takip ederek sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. En güzel Ali toprak son nefes ilahi sözleri için bizleri sosyal ağlarımızdan takip ederek, beğendiğiniz ilahi sözlerine ulaşabilirsiniz. Bir çok yeni Ali toprak son nefes ilahi sözlerini sitemiz aracılığı ile bulabilir vede paylaşabilirsiniz.

Sana bir türban versem başına takar mısın sana bir çarşaf alsam sırtına giyer misin?
Kültür emperyalizminin korkunç tuzağından seni kurtarabilsem kurtulmak ister misin?
Elbiseni çıkaracaklar sana kefen giydirecekler bu kefen modaya uymuyor giyemem diyemezsin ki.

Sana namaz kıl desem Rabbine kılar mısın sana bir Kur’an versem öğrenmek ister misin?
Allahın Resulü canım Muhammed’i her şeyden daha çok sev desem sever misin?
Sana bir mezar kazacaklar seni mezara atacaklar bu mezar karanlık buraya giremem diyemezsin ki.

Ali Toprak söylüyor ilahi besteler Allah aşkına olsun sen beni dinler misin?
Cennetin o güzel meşrubatlarından son nefeste bir kâse içmeyi ister misin?
Tatlı canını almak için Azrail gelecek yanına canımı veremem tatlıdır veremem diyemezsin ki.

Elbiseni çıkaracaklar sana kefen giydirecekler bu kefen modaya uymuyor giyemem diyemezsin ki,
Ey kadın diyemesin ki.


Ey modanın esiri olmuş artistler şarkıcılar mankenler dansözler ve bütün açık saçık dolaşan kadınlar ve kızlar. Allah aşkına feryadımı dinleyin. Bir gün Azrail denen ölüm meleği sizin de canınızı almaya gelecektir. Siz ölünce sizi beyaz bir kefene sardıkları zaman ben bu kefeni rengini biçimini modelini beğenmiyorum bu kefen modaya uymuyor ben bu kefeni giymiyorum diyecek misiniz acaba siz ölünce sizi karanlık bir mezarın içerisine koydukları zaman bu mezar karanlık bu mezarda ışık veren avizeler yok bu mezarda yorgan yok döşek yok yastık yok bu mezar benim yatak odam gibi rahat ve konforlu değil ben bu mezara girmiyorum diyebilecek misiniz acaba diyemezsiniz tabii çünkü artık ölmüş olacaksınız. Şimdi soruyorum sizlere sizi modacılar mı yarattı ki o modacıların istediği gibi açık saçık dolaşıyorsunuz, sizi Allah yarattığına göre neden Allahın istediği gibi başörtü takarak tepeden tırnağa kadar örtünmüyorsunuz. Hem kendinizi hem de sizi seyreden milyonlarca erkekleri günahlara sürüklüyorsunuz.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed SAV buyuruyor ki=Miraç gecesi Cehennemi seyrettiğim zaman Cehennemin içerisinde en çok kadınları gördüm bu kadınlar saçlarından ve göğüslerinden asılarak azap görüyorlardı ben Cebrail’e ey kardeşim Cebrail bu kadınlar hangi suçtan dolayı bu azabı görüyorlar diye sorunca Cebrail bana ya Resulallah bu kadınlar dünyada iken saçlarını bacaklarını kollarını açarak sokaklarda dolaşan açık saçık kadınlardır dedi. Şimdi soruyorum sizlere ben Müslümanım diyen bir kadın bir genç kız nasıl olur da Allahtan korkmadan sokaklarda açık saçık dolaşabilir. Nasıl olur da bikinilerle mayolarla plajlara gidebilir, nasıl olur da artistlik şarkıcılık mankenlik dansözlük yapabilir akıl ve mantık bunu kabul etmiyor.